Ексклюзиви
Понеділок, 11 червня 2007 07:05

Помер письменник Анатолій Михайленко

 

Увечері минулого четверга на 69-му році життя помер заслужений журналіст України, письменник Анатолій Михайленко. Кажуть, у нього стався другий інфаркт.

— Того дня Анатолій Григорович до вечора був на роботі. Писав, вичитував гранки майбутньої книги, готував матеріали в наступні номери. Близько 18-ї він вийшов з редакції, а за кілька годин удома в нього зупинилося серце, — розповідає колега покійного Людмила Шаповалова з газети "Вісті Центральної спілки споживчих товариств України".

З листопада 1993-го Михайленко там завідував відділом культури, мистецтва та літератури.

— Це був справжній український інтелігент. Вітаючись, він завжди легко вклонявся. Так граціозно і вишукано, так неповторно, що кожна жінка в редакції, від прибиральниці до редактора, бодай на мить почувалася королевою, — додає Людмила Шаповалова.

Журналістикою Анатолій Михайленко займався понад 40 років. Свого часу очолював видавництво "Веселка", майже десять років був головним редактором тижневика "Україна". Крім того, видав близько 30 прозових та публіцистичних книжок, написав три кіносценарії.

В Анатолія Михайленка залишилася дружина Людмила, донька Оксана, син Роман, двоє внуків та дві внучки.

Зараз ви читаєте новину «Помер письменник Анатолій Михайленко». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Погода