"Ти можеш не бути фанатом, ти можеш не пити горілку, ти можеш сидіти вдома і вимкнути свою мобілку, але вболівай", — співає житомирянин 27-річний Дмитро Голуб.
Його пісню "Вболівай" обрали народним гімном на Євро-2012. Презентували композицію 15 березня у холі чемпіонів спорткомплексу "Олімпійський" у Києві.
Дмитро працював учителем молодших класів. Тепер співає у гурті "Укроп" із чотирма товаришами. Слова й музика — його. Виконує у стилі регі.
— Ну, ми не сильно активні фанати. Кинули курити, якось перестали і пити пиво. Та вболівати має кожен — і дядько з мітлою, і даїшник із палкою. Про це й співаємо у пісні. Коли писав її, хотів, щоб вона запала у голову кожній людині.
Композицію надіслав на конкурс "Єврохіт — пісня для країни, гордість для історії", який стартував торік у грудні. Дмитрові вручили по $25 тис. за слова й музику. Тепер "Вболівай" крутитимуть на радіо і знімуть кліп.
— На конкурс надійшли 10 тисяч 487 заявок, — розповідають організатори. — Але до участі були допущені тільки 4800 пісень, оформлених згідно з правилами змагання. До фіналу відібрали 16 лідерів.
— Хотелось бы, чтобы эта песня была хитом, — каже композитор 57-річний Ігор Крутой. — Думаю, что она имеет реальные шансы, чтобы стать "Катюшей" в Украине.
— Гімно, а не гімн, — інкогніто говорить один зі столичних музичних продюсерів. — Ну це просто растаманська пісенька, розважалівка. Там мають бути чіткі слова. Заклик до футболістів, щоб швидше бігли, щоб гол впендюрили. А вболівай — то заклик до людей, до фанатів, телевізійних глядачів. Хітярою пісня не стане, але хлопець зробить собі ім'я і кар'єру, якщо попаде у руки правильним людям. Якщо сам себе продюсуватиме, швидко загнеться, як гурт "Ґринджоли" після помаранчевої революції.
Коментарі
1