пʼятниця, 03 грудня 2010 07:00

Наркоманкам не можна годувати дітей власним молоком

 

1 грудня був Всесвітній день боротьби зі СНІДом. Україна вийшла на перше місце за темпами поширення цієї хвороби серед країн Східної Європи і Центральної Азії, як повідомляє ООН.

— Найбільше ВІЛ поширюється гетеросексуальним шляхом, бо люди не користуються презервативами, — пояснює 34-річна Катерина Дудкіна із Всеукраїнської мережі людей, що живуть з ВІЛ.

Вона стверджує, що доступ до презервативів є. Існують служби, які безкоштовно їх роздають людям, що працюють у секс-бізнесі. Утім культура сексуальної поведінки українців поки що на низькому рівні.

— На другому місці — поширення хвороби серед споживачів ін'єкційних наркотиків, бо вони користуються одним шприцом на декількох, — продовжує. — На жаль, населення не досить толерантно ставиться до маргінальних груп. Наркоманам відмовляють продавати шприци в аптеках. Тому громадським організаціям доводиться проводити роботу не лише серед груп ризику, а й серед лікарів та аптекарів, організовувати обмін використаних шприців на нові.

Але статистика народження дітей із ВІЛ активно зменшується.

— Якщо хвора мати під час вагітності проходить терапію, то у 99 відсотках у неї народжується здорова дитина. Головне, щоб у матері були ліки, а потім вона не годувала дитину власним молоком.

Зараз ви читаєте новину «Наркоманкам не можна годувати дітей власним молоком». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 1
Голосування Як ви облаштовуєте побут в умовах відімкнення електроенергії
  • Придбали додаткове обладнання для оселі задля енергонезалежності
  • Добираємо устаткування та готуємося до купівлі
  • Не маємо коштів на таке, ці прилади надто дорогі
  • Маємо ліхтарі та павербанки для заряджання ґаджетів, нас це влаштовує
  • Певні, що незручності тимчасові і незабаром уряд вирішить проблему браку електроенергії
  • Наша оселя зі світлом, бо ми на одній лінії з об'єктом критичної інфраструктури
  • Ваш варіант
Переглянути