середа, 07 червня 2006 18:20

На сплячу бабусю впав дах

У ніч із 31 травня на 1 червня у власному будинку загинула жителька селища Чернівці Вінницької області 87-річна Юзефа Франюк. Бабуся повечеряла і лягла спати. Серед ночі на неї впав дах.

— Будинок дуже старий, балки прогнили, — розповів "ГПУ" Віктор Титаренко, 41 рік, рятувальник Пожежно-рятувальної частини N33, що в Чернівцях. — Нещодавно солом"яний дах зняли з хати і накрили її важким шифером. От балки і не витримали.

Жила Юзефа Станіславівна сама у власному будинку на вулиці Шевченка на околиці селища. Ні чоловіка, ні дітей у неї не було. Час від часу стареньку провідувала сусідка, яка приносила продукти і розповідала міські новини. Сусідка першою побачила, що у будинку впав дах, і повідомила в міліцію. Доки приїхали правоохоронці і рятувальники, Юзефа Франюк була вже мертва.

— Коли приїхали, сусіди вже витягли тіло, — каже Віктор Титаренко. — Ми лише констатували смерть від отриманих травм.

Зараз ви читаєте новину «На сплячу бабусю впав дах». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 1
Голосування Як ви облаштовуєте побут в умовах відімкнення електроенергії
  • Придбали додаткове обладнання для оселі задля енергонезалежності
  • Добираємо устаткування та готуємося до купівлі
  • Не маємо коштів на таке, ці прилади надто дорогі
  • Маємо ліхтарі та павербанки для заряджання ґаджетів, нас це влаштовує
  • Певні, що незручності тимчасові і незабаром уряд вирішить проблему браку електроенергії
  • Наша оселя зі світлом, бо ми на одній лінії з об'єктом критичної інфраструктури
  • Ваш варіант
Переглянути