— Мали привезти дві корови, але оскільки ціни падають, то одна пішла на ковбасу, — зізналася Ірина Рогожук, доярка з села Іванівки, що на Вінниччині. — Корова їхала аж із Вінниччини. Її утепляли, накривали кожухами, закривали щілини в машині.
Довезти корову до посольства Російської Федерації фермерам так і не вдалося. Працівники Вінницької облдержадміністрації розповіли, що вантажівка, в якій везли тварину, зламалася на в"їзді до Києва. Недовго думаючи, організатори акції примирення повернули машину назад. Тому корова Любава в столицю так і не потрапила.
— Ми хочемо, аби припинили знущатися з народу. Вони там нагорі щось не поділили, а страждаємо ми. Ми хочемо жити дружно, — каже фермер Василь Мельник, 60 років, із села Степанівки.
Задля припинення молочної війни молочники Вінницької області на чолі зі своїм губернатором Олександром Домбровським, 43 роки, зібралися біля російського посольства.
— Ми чекаємо, коли морози спадуть, вибори закінчаться і припиняться політично-торговельні війни, — заявив губернатор Домбровський.
Люди стояли з плакатами і пили привезене з собою молоко.
— Раніше ми продавали молоко по 1 гривні 30 копійок за літр. Тепер ціна впала до 80 копійок, а щоб вигодувати корову, треба з тої літри затратити гривню то де ж вигода, — обурюється житель села Бохоники Василь Топчій, 40 років. — Це біда людей, а не Верховної Ради. Їм до нас байдуже. Політика — це не людська справа.
Коментарі