Ексклюзиви
середа, 02 серпня 2006 18:25

Конфісковані коштовності продадуть з аукціону

Автор: фото: phl
  Анатолій Швачка (ліворуч) показує міністру фінансів Вікторові Пинзенику коштовності, які продаватимуть 15 серпня
Анатолій Швачка (ліворуч) показує міністру фінансів Вікторові Пинзенику коштовності, які продаватимуть 15 серпня

15 серпня у Києві відбудеться перший аукціон, на якому Міністерство фінансів України продаватиме коштовності, що їх вилучили у контрабандистів працівники СБУ, міліції та митної служби.

На відкритих торгах виставлять 43 лоти. Загальна стартова ціна — понад 7 млн гривень. Найдорожчий лот аукціону — природні алмази вагою 8,5 тис. каратів. Їх виявили у контрабандиста на кордоні з Росією. Для них установили стартову ціну у 3 млн. 300 тис. гривень.

Серед коштовностей також багато наручних годинників. За найдорожчий — американської фірми "Хері Вінстон", виготовлений із золота 750 проби — просять 202 тис. гривень. На аукціон виставили півтора кілограма рівненського бурштину. Продаватимуть також зливки і брухт кольорових металів.

— Придивлятися до лотів приходили дуже відомі в країні бізнесмени, імен яких назвати не можу, — розповідає директор Державного сховища дорогоцінних металів і дорогоцінного каміння України Анатолій Швачка, 53 роки. — Майже на всі годинники вже маємо замовлення.

За словами Анатолія Швачки, раніше до сховища щороку надходило конфіскованих коштовностей на суму 400–500 тис. гривень. Із минулого року цінностей вилучили вже на 20 мільйонів.

До 10 серпня подивитися на дорогоцінності можуть усі бажаючі. Для цього треба завчасно замовити перепустку до сховища, що знаходиться на Дегтярівській, 38, і мати при собі паспорт. Якщо з"явиться бажання щось купити, слід подати заявку.

Гроші від проданих коштовностей перерахують до держбюджету.

Зараз ви читаєте новину «Конфісковані коштовності продадуть з аукціону». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 1
Голосування Як ви облаштовуєте побут в умовах відімкнення електроенергії
  • Придбали додаткове обладнання для оселі задля енергонезалежності
  • Добираємо устаткування та готуємося до купівлі
  • Не маємо коштів на таке, ці прилади надто дорогі
  • Маємо ліхтарі та павербанки для заряджання ґаджетів, нас це влаштовує
  • Певні, що незручності тимчасові і незабаром уряд вирішить проблему браку електроенергії
  • Наша оселя зі світлом, бо ми на одній лінії з об'єктом критичної інфраструктури
  • Ваш варіант
Переглянути