Ексклюзиви
Вівторок, 09 липня 2013 06:25

Ірину Крашкову цілодобово охороняють есбеушники

Автор: фото із архіву Ірини Крашкової
  Ірина Крашкова 10 років працює продавцем продуктового магазину в райцентрі Врадіївка
Ірина Крашкова 10 років працює продавцем продуктового магазину в райцентрі Врадіївка

Побита у Врадіївці 29-річна Ірина Крашкова другий тиждень перебуває в лікарні швидкої допомоги в Миколаєві. Її цілодобово охороняють двоє бійців спецпідрозділу СБУ "Альфа".

— Ірі вже краще, — каже її брат 32-річний Геннадій Крашков. — Учора сама поїла. Врачі вже розрішили пюрешку їсти, то моя Наташа купила, занесла. У перші дні до неї ходили журналісти. Але врачі сказали, що Ірі треба покой, то я заборонив.

Ірині зробили дві операції. У Врадіївській райлікарні пришили відірвану губу, у Миколаєві — видалили відкришені уламки черепа. Лікарі стежать за ушкодженнями на статевих органах, із часом вони мають загоїтися самі.

— Пока врачі взяли на себе оплату за лікування, — каже Геннадій. — Сказали, що пізніше треба ставити в череп залізні пластіни, то щоб ми збирали гроші. Я не знаю, що воно таке. Ми з Ігорем (найстарший брат. — "ГПУ") думаємо Іру в Київ пізніше повезти. Їй треба робити пластичні операції на лиці. Психологічно вона нормальна. Адекватно все говорить, логічно думає, дає покази. Тільки дуже замучена через усю цю шуміху.

Зараз ви читаєте новину «Ірину Крашкову цілодобово охороняють есбеушники». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

2

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі