Ексклюзиви
Четвер, 28 серпня 2008 07:13

Інспектори ДАІ роздавали дітям морозиво

Автор: малюнок: Володимир КАЗАНЕВСЬКИЙ
 

Традиційно на початку кожного навчального року в Україні даїшники проводять профілактичні уроки в школах. Із 20 серпня по 20 вересня вони розповідають дітям, як слід дотримуватися правил дорожнього руху.

— Дітки саме повертаються з відпочинку. В основному з сіл, де немає такого інтенсивного руху, — каже Лариса Мартиніх, старший інспектор управління ДАІ в Донецькій області. — А тут, коли повертаються до величезного мегаполісу з тисячами авто, часом не знають, що робити. Тому ця акція спрямована саме на адаптацію дітлахів до життя в місті.

Цього року Донецька місцева влада із даїшниками вирішили провести акцію "Увага! Діти на дорозі" не в навчальних класах, а на вулиці. На бульв. Пушкіна протяжністю 1 км поставили кілька столів. Біля кожного сидів екзаменатор.

— Дитина підходила й відповідала на три питання, продовжує Мартиніх. — Якщо жодного разу не помилилася отримувала морозиво або можливість пострибати на батуті.

Донецький молочний комбінат безплатно надав 1,5 тис. пачок морозива. Їх роздали за кілька годин.

Для школярів також влаштовували конкурси й вікторини. Катали їх на патрульному мотоциклі. Діти відгадували загадки, кросворди, малювали нові дорожні знаки.

Відтепер такі навчання-ігри планують влаштовувати двічі на рік: на початку й наприкінці літніх канікул.

Зараз ви читаєте новину «Інспектори ДАІ роздавали дітям морозиво». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Погода