вівторок, 02 жовтня 2018 06:31

Городяни протестують проти асфальтування дороги

Сотні городян вийшли на протест до мерії Теребовлі на Тернопільщині 1 жовтня. Протестували проти демонтажу бруківки, якою встелений центр міста.

— Облавтодор хоче зняти бруківку і продати її. Натомість застелити асфальт. 29 вересня її почали зривати. Ми зібралися та перекрили дорогу. Тоді роботи зупинили, — розповідає житель Теребовлі 60-річний Володимир Леськів. — Вимагаємо залишити бруківку місту. Відновити її.

Центральна вулиця Теребовлі є частиною дороги М19 — автомобільного шляху міжнародного значення. Також частиною Європейського автомобільного маршруту E85. Такі траси фінансують із державного бюджету. Відповідає за їх стан, утримання та обслуговування Державне агентство автомобільних доріг.

— Ви узгоджуєте зі мною, чим займаєтеся в себе на подвір'ї? От і я не обговорюватиму з вами, що ми робитимемо з дорогою, — каже перший заступник голови Тернопільського обласного автодору 54-річний Ігор Хімій. — Дорога міжнародного значення, ми маємо її застелити асфальтом. Із гарантією на п'ять років.

Мер Теребовлі не підтримує позиції жителів міста:

— Через протест у нас тепер дороги не буде, — говорить до протестувальників 47-річний Сергій Поперечний. — Крім того, мусимо повернути гроші Тернопільському автодору за проведені роботи. Бруківка вичерпала свій ресурс. Треба змиритися.

Зараз ви читаєте новину «Городяни протестують проти асфальтування дороги». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 1
Голосування Як ви облаштовуєте побут в умовах відімкнення електроенергії
  • Придбали додаткове обладнання для оселі задля енергонезалежності
  • Добираємо устаткування та готуємося до купівлі
  • Не маємо коштів на таке, ці прилади надто дорогі
  • Маємо ліхтарі та павербанки для заряджання ґаджетів, нас це влаштовує
  • Певні, що незручності тимчасові і незабаром уряд вирішить проблему браку електроенергії
  • Наша оселя зі світлом, бо ми на одній лінії з об'єктом критичної інфраструктури
  • Ваш варіант
Переглянути