Ексклюзиви
середа, 11 січня 2012 07:30

Фільм "Закохані у Київ" покажуть на початку лютого

9 лютого у прокат українських та російських кінотеатрів вийде стрічка "Закохані у Київ". Вона складається з восьми окремих стрічок, які зняли молоді українські режисери. Ідея виникла навесні 2010-го.

— Це не фільм, який стане туристичним гідом по історичних пам'ятках Києва, — каже генеральний продюсер проекту Володимир Хорунжий, 62 роки. — Ми хотіли показати, що тут так само закохуються і переживають, як у будь-якому іншому місті на планеті. Це на 100 відсотків український продукт.

"Закохані у Київ" називають подібним до кіноальманахів "Париж, я люблю тебе" і "Нью-Йорк, я люблю тебе".

— Моя історія про двох старших самотніх людей, — розповідає столичний режисер 36-річний Тарас Ткаченко про фільм "Собачий вальс", який увійшов до проекту. — Герої живуть у Києві й бачать зі своїх вікон, як забудова знищує шматочок їхнього старого міста. Нова епоха заасфальтовує їхній старий світ. У цьому двоє старших людей знаходять щось спільне, й між ними зароджується кохання. Головні ролі виконали актори Ада Роговцева та Микола Олійник.

Зйомки відбувалися у дарницькому Соцмістечку.

— Знімали в будинках, два з яких знесли, один іще стоїть. Через брак коштів на кожну картину мали по три дні. Цього достатньо для 10-хвилинної історії. Усі фільми проекту різні. Є смішні, сумні, важкі, моя стрічка — лірична.

Зараз ви читаєте новину «Фільм "Закохані у Київ" покажуть на початку лютого». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 1
Голосування Як ви облаштовуєте побут в умовах відімкнення електроенергії
  • Придбали додаткове обладнання для оселі задля енергонезалежності
  • Добираємо устаткування та готуємося до купівлі
  • Не маємо коштів на таке, ці прилади надто дорогі
  • Маємо ліхтарі та павербанки для заряджання ґаджетів, нас це влаштовує
  • Певні, що незручності тимчасові і незабаром уряд вирішить проблему браку електроенергії
  • Наша оселя зі світлом, бо ми на одній лінії з об'єктом критичної інфраструктури
  • Ваш варіант
Переглянути