вівторок, 05 березня 2013 06:15

Донька київського мільйонера отримала землю безкоштовно

Депутати Київради 28 лютого передали у власність дочці свого колеги з фракції "Громадський актив Києва" Олександра Лойфенфельда, 22-річній Інні, близько 10 соток землі під будівництво дачі. Ділянка розташована на вул. Курортній, 9 у районі Пущі-Водиці.

Наділ передали безкоштовно. У квітні 2001 року Київрада списала за цією адресою нежитлові приміщення спортивно-оздоровчого комплексу. Вони належали комунальному підприємству "Генеральна дирекція з обслуговування іноземних представництв" Київської міськдержадміністрації. У проекті рішення зазначено, що нормативно-грошову оцінку ділянки не проводили. Інформація про плату за користування нею також відсутня. За інтернет-оголошеннями такі продають за $200 тис.

На ділянці є котедж загальною площею 511,9 кв. м, який належить Інні Лойфенфельд. Це лісова зона, навколо багато дерев. За 200 м озеро, неподалік міський ставок.

— Нову ділянку отримати майже неможливо. Бо землі в столиці залишилось обмаль. Якщо там уже є будинок, то це ймовірніше, але треба побігати. Бюрократичне коло досить велике. Люди думають, що достатньо написати заяву, надати документи, які підтверджують право власності, й усе вирішиться. Насправді потрібно два роки життя покласти на те, щоби спостерігати, як твої папірці переносять із кабінету в кабінет. Я не голосувала за це питання, бо не знаю, як була зведена будівля, як зареєстрована, — каже Тетяна Меліхова, депутат Київради від "Батьківщини".

Інна Лойфенфельд навчається на юридичному факультеті одного зі столичних вузів.

Олександр Лойфенфельд — колишній співвласник торговельного центру "Глобус" на майдані Незалежності. Його продали іноземцям за $200 млн.

Зараз ви читаєте новину «Донька київського мільйонера отримала землю безкоштовно». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 1
Голосування Як ви облаштовуєте побут в умовах відімкнення електроенергії
  • Придбали додаткове обладнання для оселі задля енергонезалежності
  • Добираємо устаткування та готуємося до купівлі
  • Не маємо коштів на таке, ці прилади надто дорогі
  • Маємо ліхтарі та павербанки для заряджання ґаджетів, нас це влаштовує
  • Певні, що незручності тимчасові і незабаром уряд вирішить проблему браку електроенергії
  • Наша оселя зі світлом, бо ми на одній лінії з об'єктом критичної інфраструктури
  • Ваш варіант
Переглянути