Вівторок, 03 червня 2008 07:09

Блондинкам присвятили стрип-шоу

Автор: малюнок: Володимир КАЗАНЕВСЬКИЙ
 

У суботу опівночі у львівському нічному клубі "Гранд-клуб Софія" святкували Всесвітній день блондинки. Для білявок вхід був безплатний.

У диско-барі всі столики зайняті. На танцполі вигинаються із десяток дівчат. Чоловіки підтримують їх оплесками.

— Звичайно, блондинки чарівніші за брюнеток, — намагається перекричати музику 26-річний Сергій Менков. — Це ж не просто колір волосся, це стан душі. У мене вони відразу викликають симпатію, навіть якщо неправильно паркують авто.

Студентка університету ім. Івана Франка 20-річна Валерія Грицута з довгим білявим волоссям прийшла із подругою Іриною. У перерві між танцями замовляє коктейль "Секс на пляжі". Розповідає, часто користується тим, що блондинка:

— До мене люди, особливо чоловіки, ставляться поблажливо. Поки що я жодного разу не пошкодувала, що білявка.

Блондинок у Львові вшановували вперше. У клубі їм присвятили чоловіче стрип-шоу. Найбільше овацій викликали стриптизери в міліцейській формі.

— День блондинки почали святкувати сім років тому в Америці, — розповідає арт-менеджер клубу Олексій. — Білявки з юридичною освітою вирішили розвіяти міф, що вони дурніші від брюнеток. Відтоді свято відзначають щороку. До речі, науковці стверджують: за двісті років на Землі не залишиться жодної натуральної білявки. А остання з них народиться у Фінляндії. Так що треба їх шанувати.

Зараз ви читаєте новину «Блондинкам присвятили стрип-шоу». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Погода