—?Відбулася дискредитація музейної справи і честі всіх, хто служив у армії. Колектив протестує. Бо ця Настя жодного дня не працювала ні в культурі, ні в музеях, не має відповідної освіти, але зразу стала заступником директора закладу національного рівня. Ще й із військовою специфікою, — каже головний редактор журналу "Музеї України" Віктор Тригуб про призначення на посаду заступника директора Національного військово-історичного музею України в Києві 23-річної Анастасії Фурман.
—?До складу цієї установи входить музей ракетних військ стратегічного призначення. Цю посаду обіймав полковник із досвідом роботи в Міністерстві оборони і генштабі Микола Абрамов. І тут його не зрозуміло за що звільняють і без конкурсу ставлять Настю.
Заступником директора Анастасію призначили наприкінці жовтня. Кажуть, цьому сприяла її мати.
—?У пресі пишуть, що вона є правою рукою і найближчою людиною у бізнесі міністра оборони Павла Лебедєва. Той має нерухомість і клуби в Криму, — додає Віктор Тригуб.
Донедавна на сторінках Анастасії у мережах "Вконтакте" і "Фейсбук" були фотографії, де вона на високих підборах, у короткій сукні позує біля басейна і пальми. Ці знімки видалила.
Про Фурман відомо, що вона якийсь час працювала моделлю, танцівницею й актрисою. Важить 52 кг. Закінчила Київський національний економічний університет.
Робочий телефон Анастасії у п'ятницю, 1 листопада, не відповідав. У закладі сказали, що вона на лікарняному. Більше про кадрову ситуацію говорити відмовилися.
—?Посаду заступника директора військово-історичного музею можна порівняти з постом начальника штабу, — каже 53-річний Віктор Шереметьєв. Він очолював установу 17 років. — Заступник мусить організовувати всю діяльність музею, за винятком наукової й фондової роботи. Повинен знатися на військовій техніці, надавати методичну допомогу шістьом філіям установи, організовувати перевезення техніки та озброєння, укладати договори й контакти, забезпечувати музей кваліфікованими кадрами. Людина без відповідної освіти та досвіду із цим не впорається.
Коментарі
4