Донька тренера київського "Динамо" Світлана Лобановська має ресторан у Козині за Києвом.
"Ми вирішили відкрити ресторан ще за татового життя (Лобановський помер 10 років тому, 13 травня 2002 року – Gazeta.ua) , бо наша дача невеличка двоповерхова дача не вміщала усіх гостей. Взяли тут невеликий шматок землі, всього 14 соток і зробили цей заклад. До нас стало заходити все більше людей і заклад став на зразок спортивного клубу. Тато теж був тут із гравцями, --показує фото батька".
Ресторан називається "Dynamo Home". Один із залів оформлений під спортивний паб. Всюди вимпели, кубки, прапори, фотографії.
"У нас не закритий клуб, ми раді усім відвідувачам. Є люди, які навмисно приїздять подивитися, дізнатися щось про тата, то проводимо ще й екскурсії. У пабі можна подивитися футбол. У нас гарна апаратура, тому ефект як від справжнього стадіону".
Куток прикрашає передня частина "запорожця".
"Перша татова машина – "москвич" , але ми такого не знайшли, тому виставили "запорожця". Він в принципі недалеко пішов від "москвича", - розповіла жінка.
На капоті машини – старі гумові іграшки – фігурки футболістів радянських команд. Їх збирала Світлана, коли була маленькою.
"Я з дитинства люблю футбол. І шкодувала, що нема жіночого".
Світлана зізнається, що витрати будівництво ресторану взяв на себе Валерій Васильович.
"Тоді це були не такі великі кошти. Зраз мені вже пропонували продати заклад за великі гроші, але я ніколи не погоджуся. Тут же зібрана історія нашої родини".
Раніше до меню закладу входили страви із спортивними назвами: "Шева", "Зідан", "Збірна", "Динамо", "Бангура", "Фанати".
"Зараз ми хочемо запровадити спортивні назви лише в пивному меню. А страви мають називатися якось демократично як у всіх ресторанах. Бо наприклад, до фуагри спортивна назва просто не личить".
Один із залів закладу носить назву "У метра". Як і паб, оформлений у спортивному стилі. На стелі – автографи гравців київського "Динамо". Біля кожного лампочка.
"Ми називаємо стелю "Зоряним небом "Динамо", - підсумувала жінка.
Коментарі
2