пʼятниця, 12 червня 2015 00:30

Україна програла Сенегалу й "вилетіла" з Кубка світу

Збірна України серед 20-річних закінчила виступ у фінальній частині Кубка світу з футболу в 1/8 фіналу. 10 червня наші програли Сенегалу. Основний і додатковий час матчу закінчилися внічию — 1:1. Серію 11-метрових влучніше пробили африканці — 3:1.

Наша команда повторила результат 2001 та 2005 років. Тоді українці на молодіжному Кубку світу також досягали 1/8 і припиняли боротьбу.

Матч проти Сенегалу підопічні Петракова провели посередньо. Гра нагадала їхній стартовий поєдинок проти Нової Зеландії — на полі виконували чимало роботи, але гострої гри й цікавих рішень майже не було. Сенегальці активніше почали зустріч, хоча особливих проблем нашій обороні не створили. Українці поступово вирівняли гру, почали пресингувати, але ближче до кінця першого тайму знову поступилися ініціативою.

Очікувалося, що в другому таймі наші діятимуть жвавіше — так завжди було на турнірі. Але не дочекалися. У ворота Сарнавського арбітр міг ставити пенальті, та не зробив цього.

Хоча збірній Україні вдалося відкрити рахунок на 70-й хвилині, не можна сказати, що гол став наслідком переваги спортсменів. Вдало зіграли півзахисник Немтінов й форвард Беседін, який забив гол.

За рахунку 1:0 українці знову взяли гру в свої руки. Забили вдруге, але арбітр правильно не зарахував гол Бурди — захисник порушив правила в боротьбі із сенегальським воротарем.

Гол у відповідь "привезли" собі самі. Качараба — лідер оборони, який до моменту на 83-й хвилині помилок майже не припускався, не влучив по м'ячу. Суперник із лінії карного майданчика вдарив щосили.

На додатковий час наш тренер Петраков випустив другого форварда — Романа Яремчука. Здалося, допомогло — затисли суперника. Але вкотре — ненадовго. Наприкінці матчу сенегальці переважали наших. Насамперед, тому що зберегли більше сил.

У серії 11-метрових голкіпер африканців відбив три з чотирьох ударів українців.

Зараз ви читаєте новину «Україна програла Сенегалу й "вилетіла" з Кубка світу». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua