Футбольна збірна України поступилася Чехії 0:4. Товариський матч відбувся у вівторок у Празі.
— Українці помилялися в обороні індивідуально та позиційно, — каже "ГПУ" найкращий бомбардир Кубка світу-1994 Олег Саленко, 41 рік. — Перші два голи чехи провели швидко. Це позбавило їх скутості, й надалі господарі контролювали хід зустрічі. Почувалися настільки впевнено, що дозволяли собі помилятися, даючи нагоди нашим забити не раз. Але українські нападаючі надто нервували у завершальній стадії атак, тому ворота суперника залишилися недоторканними.
У п'ятничному матчі проти Уругваю форвардом був Воронін. У Празі його замінив Мілевський. Як це вплинуло на гру в атаці?
— Негативно. Ігрові характеристики цих футболістів схожі — обидва діють із глибини атаки, вміють притримати м'яча, віддати передачу. Але Воронін перебуває у кращій формі, ніж Мілевський: із виходом Андрія гостроти у діях українців побільшало.
Чи виправданою була поява у воротах Андрія Диканя?
— Другий гол частково на його совісті. А загалом Дикань мало винен у пропущених м'ячах. Наших оборонців просто розривали, і голкіпер тут був безсилий.
Які позитивні моменти матчу?
— Їх два. Гра в атаці останні хвилин 30. І дії форварда Марко Девича. Запасний у "Металісті", він з перших товариських матчів збірної доводить, що заслуговує на "залізне" місце у складі національної команди.
Футбол. Товариський матч
Чехія–Україна — 4:0 (2:0)
6 вересня. Прага. Стадіон "Дженералі Арена".
Суддя: Ріхард Трутц (Словаччина)
Україна: Дикань, Бутко, Кучер, Кривцов, Шевчук (Федецький, 76), Тимощук, Гай (Ракицький, 46), Ярмоленко (Калиниченко, 85), Коноплянка (Воронін, 52), Мілевський (Селезньов, 57), Девич (Шиндер, 80).
Тренер: Олег Блохін
Голи: Кадлець (3, з пенальті, 12), Резек (47), Колар (51)
Попередження: Колар (45+1), Кучер (53), Шевчук (67), Резек (69).
Коментарі