пʼятниця, 15 серпня 2014 00:00

"Ми що, Бразилія? Добре, якщо 13 гравців наберемо"

Один із приятелів Андрія Баля розповів "ГПУ" кілька історій про нього.

1. Дуже щира людина була. Завжди привітається, запитає, як справи в сім'ї. Знав усіх святців — Володимира, Миколая, Юрія. Парилися з ним та друзями в сауні. Андрій Михайлович завжди говорив: ви вже алкоголь свій випили у молодості. Тепер краще попартеся, для здоров'я корисно.

2. Під час відбору до Кубка світу-2006 збірну України очолював Олег Блохін. Помічниками були Баль та Олег Кузнє­цов. Якось наставник заходить до асистентів і радиться щодо стартового складу.

Баль відповідає:

— Олеже, ну, які там проблеми? Ми що, Бразилія? Добре, якщо 13 футболістів для збірної наберемо. Невже двох відсікти — проблема?

3. Я любив іронізувати над Балем, коли той працював у збірній. Кажу:

— Ну що за робота у вас така? Від одного матчу до іншого —цілих три місяці. Що ви робите в інший час?

Баль cміється:

— Ну як, що? Сьогодні, наприклад, на риболовлі був.

Якось я запропонував, щоб мене взяли працювати до збірної України.

— А що ти там робитимеш? — Баль запитує.

— Ну як, можу тренувальну форму роздавати, макети переносити з місця на місце.

Баль замислюється і відповідає:

— А мені тоді чим займатися?

Зараз ви читаєте новину «"Ми що, Бразилія? Добре, якщо 13 гравців наберемо"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 1
Голосування Як ви облаштовуєте побут в умовах відімкнення електроенергії
  • Придбали додаткове обладнання для оселі задля енергонезалежності
  • Добираємо устаткування та готуємося до купівлі
  • Не маємо коштів на таке, ці прилади надто дорогі
  • Маємо ліхтарі та павербанки для заряджання ґаджетів, нас це влаштовує
  • Певні, що незручності тимчасові і незабаром уряд вирішить проблему браку електроенергії
  • Наша оселя зі світлом, бо ми на одній лінії з об'єктом критичної інфраструктури
  • Ваш варіант
Переглянути