Один із приятелів Андрія Баля розповів "ГПУ" кілька історій про нього.
1. Дуже щира людина була. Завжди привітається, запитає, як справи в сім'ї. Знав усіх святців — Володимира, Миколая, Юрія. Парилися з ним та друзями в сауні. Андрій Михайлович завжди говорив: ви вже алкоголь свій випили у молодості. Тепер краще попартеся, для здоров'я корисно.
2. Під час відбору до Кубка світу-2006 збірну України очолював Олег Блохін. Помічниками були Баль та Олег Кузнєцов. Якось наставник заходить до асистентів і радиться щодо стартового складу.
Баль відповідає:
— Олеже, ну, які там проблеми? Ми що, Бразилія? Добре, якщо 13 футболістів для збірної наберемо. Невже двох відсікти — проблема?
3. Я любив іронізувати над Балем, коли той працював у збірній. Кажу:
— Ну що за робота у вас така? Від одного матчу до іншого —цілих три місяці. Що ви робите в інший час?
Баль cміється:
— Ну як, що? Сьогодні, наприклад, на риболовлі був.
Якось я запропонував, щоб мене взяли працювати до збірної України.
— А що ти там робитимеш? — Баль запитує.
— Ну як, можу тренувальну форму роздавати, макети переносити з місця на місце.
Баль замислюється і відповідає:
— А мені тоді чим займатися?














Коментарі