вівторок, 27 жовтня 2015 05:30

Ханданович пропустив сім голів у дев'яти матчах

31-річний Самір Ханданович є основним голкіпером збірної Словенії — суперника українців у стикових матчах на Євро-2016. В останніх двох матчах пропустив гол. Ханданович четвертий сезон виступає за італійський "Інтер" із Мілана. 18 жовтня він відстояв в одному з найголовніших матчів чемпіонату Італії. "Інтер" приймав "Ювентус" — найсильнішу команду країни останніх чотирьох сезонів.

0:0 — словенський голкіпер не пропустив жодного гола. Діяв спокійно. Щоправда, у другому таймі гості заволоділи ініціативою. На 66-й хвилині "Ювентус" мав нагоду, щоб забити. Німецький легіонер чемпіона Самі Хедіра бив із кількох метрів упритул. Ханданович не міг урятувати команду, але м'яч влучив у стійку.

У суботу "Інтер" грав на виїзді проти "Палермо". Команда Хандановича обережно діяла в першому таймі. Словенський голкіпер двічі відбив підступні удари низом, уміло скоординувався.

Після перерви "Інтер" заволодів ініціативою, забив гол. Потім пропустив: форвард "Палермо" Альберто Джилардіно, як у хокеї, переправив м'яч у ворота з кількох метрів після прострілу партнера. Хандановича звинувачувати у пропущеному голі не можна.

У дев'яти матчах чемпіонату Італії словенський голкіпер пропустив сім м'ячів. Чотири з них — у домашній грі проти "Фіорентини" 27 вересня. Той матч Ханданович провалив.

Сьогодні "Інтер" зіграє черговий поєдинок чемпіонату Італії на виїзді проти "Болоньї".

Інший лідер словенців — атакувальний півзахисник 27-річний Йосип Іличич із "Фіорентини". Команда програла два останні матчі. Спочатку в Неаполі поступилася місцевому "Наполі". Іличич вийшов на заміну за рахунку 0:1, зробив результативний пас на Калинича, і той зрівняв рахунок — 1:1. Але потім словенець утратив м'яч, що допомогло неаполітанцям провести вирішальний гол.

У неділю Іличич грав протягом зустрічі. "Фіорентина" поступилася "Ромі" 1:2. У схемі 1–3–2–2–2–1 словенець розташувався під єдиним нападником Калиничем. Йосип діяв посередньо. Багато рухався, пропонував себе партнерам. Та йому не вдавалися ні удари сходу, ні штрафні. Майже всі рішення "словенця" читалися захисниками "Роми". Виняток становила 83-тя хвилина. За рахунку 0:2 Іличич виграв позицію в центрі поля і пасом, ударною лівою ногою, вивів Калинича сам на сам із голкіпером "Роми". Нападаючий вдарив вище воріт.

Минулого тижня відбулися матчі третього туру Ліги чемпіонів. Словенський півзахисник 25-річний Кевін Кампль зіграв за німецький "Баєр" із Леверкузена у поєдинку проти італійської "Роми". Та перемагала на виїзді — 4:2. Кампль забив гол, а потім асистував колишньому київському динамівцю Адміру Мехмеді. 4:4 — підсумковий рахунок.

У чемпіонаті Іспанії забив 26-річний Євген Коноплянка. Український півзахисник улучив із пенальті за "Севілью" у грі з "Хетафе". "Севілья" перемогла — 5:0.

Футбол. Ліга Європи 2015/16. Груповий турнір

Група "G"

Третій тур

"Дніпро", Дніпропетровськ, Україна — "Сент-Етьєн", Франція — 0:1; "Лаціо", Рим, Італія — "Русенборг", Норвегія — 3:1

Становище команд: 1. "Лаціо" — 7 очок. 2. "Сент-Етьєн" — 4. 3. "Дніпро" — 4. 4. "Русенборг" — 1.

Четвертий тур

5 листопада, четвер

"Сент-Етьєн" — "Дніпро"; "Русенборг" — "Лаціо"

Як зіграли найближчі суперники українських клубів у єврокубках

Чемпіонат Англії. "Вест Хем" — "Челсі" (опонент "Динамо") — 2:1; Чемпіонат Швеції. "Гаммарбю" — "Мальме" (опонент "Шахтаря") — 0:1; Чемпіонат Франції: "Парі Сен-Жермен" — "Сент-Етьєн" (опонент "Дніпра") — 4:1

Зараз ви читаєте новину «Ханданович пропустив сім голів у дев'яти матчах». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua