вівторок, 05 квітня 2011 05:30

Фернандіньйо набере форму за місяць

 

У футбольному чемпіонаті України відбулися матчі 23-го туру. Його події коментує колишній гравець львівських "Карпат" Ігор Кульчицький, 69 років.

Тур відкрився п'ятничним матчем "Іллічівець" — "Шахтар". Уперше за сім місяців повний офіційний поєдинок відіграв півзахисник "гірників" Фернандіньйо. Що він показав?

— Що голова в порядку, а ноги біжать не так, як хотілося. Але помітно, бразилець не уникає силової боротьби після травми, сміливо йде у єдиноборства — це обнадіює. Думаю, за місяць він набере оптимальні кондиції. Завтра у "гірників" матч Ліги чемпіонів проти "Барселони". Вважаю, Фернандіньйо фізично поки що не готовий витримати темп такого протистояння. Єдине, чим він може допомогти — вийти на 20–30 хвилин зустрічі.

Лідери між собою у турі не грали. Зате в Донецьку зустрілися дуже цікаві команди — "Металург" та "Дніпро".

— Не очікував такої великої кількості голів у матчі (3:2 на користь "Металурга". — "ГПУ"). З командами працюють фахові тренери — Андрій Гордєєв та Хуанде Рамос. Обидва приділяють чималу увагу організації гри та діям в обороні. Хоча "Дніпро" Рамоса мені поки що не подобається — нічим особливим команда не виокремлюється. У Донецьку до голів у ворота гостей призвели помилки центральних захисників дніпрян — Русола та Чеберячка. Їм бракує швидкості. Звідси й проблеми. "Металург" хоча й переміг, справив враження "сирої" команди — гравці не зіграні.

Західноукраїнське "дербі" між "Волинню" та "Карпатами" закінчилося легкою перемогою львів'ян. Луцька команда розслабилася після успішної осінньої частини сезону і дограє чемпіонат?

— Не думаю, що "Волині" не вистачає мотивації. Швидше за все, наставник лучан Віталій Кварцяний прорахувався у комплектації. Не розумію, навіщо було запрошувати центрального захисника Владислава Ващука — у своєму теперішньому стані досвідчений оборонець команді не помічник.

Футбол. Чемпіонат України. Прем'єр-ліга

Результати матчів 23-го туру

"Динамо" (Київ) — "Кривбас" (Кривий Ріг) — 3:0

"Іллічівець" (Маріуполь) — "Шахтар" (Донецьк) — 1:3

"Таврія" (Сімферополь) — "Зоря" (Луганськ) — 0:0

"Оболонь" (Київ) — "Арсенал" (Київ) — 1:1

"Металург" (Донецьк) — "Дніпро" (Дніпропетровськ) — 3:2

"Волинь" (Луцьк) — "Карпати" (Львів) — 0:3

"Металіст" (Харків) — "Металург" (Запоріжжя) — 3:0

"Ворскла" (Полтава) —"Севастополь" (Севастополь) 4:0

 

Зараз ви читаєте новину «Фернандіньйо набере форму за місяць». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 1
Голосування Як ви облаштовуєте побут в умовах відімкнення електроенергії
  • Придбали додаткове обладнання для оселі задля енергонезалежності
  • Добираємо устаткування та готуємося до купівлі
  • Не маємо коштів на таке, ці прилади надто дорогі
  • Маємо ліхтарі та павербанки для заряджання ґаджетів, нас це влаштовує
  • Певні, що незручності тимчасові і незабаром уряд вирішить проблему браку електроенергії
  • Наша оселя зі світлом, бо ми на одній лінії з об'єктом критичної інфраструктури
  • Ваш варіант
Переглянути