вівторок, 17 лютого 2015 05:00

"Динамо" вже не вважають фаворитом

Київське "Динамо" і дніпропетровський "Дніпро" готуються зіграти перші матчі 1/16 фіналу Ліги Європи. Обидва українські клуби тренуються в Іспанії.

"Динамо" заявило на Лігу Європи трьох нових гравців — воротаря Коваля, захисників Бетао й Антунеша.

Цьогоріч кияни зіграли контрольні матчі. Лідери чемпіонату України далекі від оптимальної форми. Забагато помиляються в обороні. У поєдинку з румунською "Астрою" (2:2) новачок Антунеш дав пас назад. Після цього форвард суперника вийшов сам на сам і забив гол. За два тренувальні збори форвард Кравець відзначився одним забитим м'ячем. Кращі справи в іншого нападаючого — Теодорчика. Мбокані був поза клубом, бо грав за національну команду. Лідери півзахисту — Ярмоленко, Ленс і Беланда діють гірше, ніж восени. Тому, якщо після жеребкування 15 грудня шанси "Динамо" були вищі, ніж у французького "Генгама", то нині вони рівні — 50 на 50.

Склад "Дніпра" поповнили захисник Чигринський і фланговий оборонець Ежідіо із Бразилії. У зв'язку із травмою основного захисника Мазуха до "Дніпра" повернули його колегу по амплуа Федорчука. В центрі півзахисту Маркевич награє колишнього киянина Романа Безуса. Позбувся думок про перехід і заграв у повну силу Євген Коноплянка.

Проте тренер "Дніпра" Мирон Маркевич не приховує: Ліга Європи не є пріоритетним турніром. Головне — "зачепитися" бодай за друге місце в національному чемпіонаті, щоб улітку грати в кваліфікації Ліги чемпіонів.

Зараз ви читаєте новину «"Динамо" вже не вважають фаворитом». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 1
Голосування Як ви облаштовуєте побут в умовах відімкнення електроенергії
  • Придбали додаткове обладнання для оселі задля енергонезалежності
  • Добираємо устаткування та готуємося до купівлі
  • Не маємо коштів на таке, ці прилади надто дорогі
  • Маємо ліхтарі та павербанки для заряджання ґаджетів, нас це влаштовує
  • Певні, що незручності тимчасові і незабаром уряд вирішить проблему браку електроенергії
  • Наша оселя зі світлом, бо ми на одній лінії з об'єктом критичної інфраструктури
  • Ваш варіант
Переглянути