пʼятниця, 20 березня 2015 06:35

"Динамо" може програвати "Шахтареві" та "Дніпру"

 

У весняній частині чемпіонату України з футболу зіграно три тури. Наступний відбудеться з 3 по 5 квітня. Тритижнева пауза в турнірі виникла через те, що головний тренер національної команди Михайло Фоменко наполіг на перенесенні зустрічей 18‑го ігрового дня задля кращої підготовки збірної до поєдинку в Іспанії 27 березня. Які висновки можна зробити після ­березневих матчів національного чемпіонату?

"Динамо" посяде перше місце.

У цьому вже ніхто не сумнівається. ­Перевага київської команди над "Шахтарем" зросла з п'яти до семи очок. Це означає, що підопічним Сергія Реброва достатньо виграти сім із дев'яти заключних зустрічей. У такому разі навіть поразки від "Шахтаря" та "Дніпра" залишать столичний клуб на підсумковому першому місці.

Якість гри динамівців поки не "дотягує" до найкращих осінніх зразків. Але це зрозуміло: на початку сезону команда Реброва теж не демонструвала максимальну форму. Зате потім розігралася. Відповідно — у квітні можна очікувати посилення "Динамо".

"Шахтар" може залишитися без Ліги чемпіонів.

Клуб, що п'ять сезонів поспіль здобував перше місце, нині йде другим. І реальне завдання для донецької команди — втримати цю позицію. Бо "Дніпро" відстає тільки на одне очко, а особиста зустріч між ними відбудеться у Дніпропетровську.

Добре, що 2015 року стартували всі 14 команд прем'єр-ліги.

Але загальний рівень турніру серйозно знизився. І це було очікувано. "Чорноморець" втратив тренера і майже всіх основних гравців, провідні футболісти "Металіста" страйкують через борги із зар­платні, у "Зорі" ніхто не відмовляється виходити на поле, але спортсмени теж не отримують гроші, і команда вже не настільки "зубаста", як восени.

Було кілька цікавих матчів.

Двічі за участі "Металіста" — проти "Шахтаря" та "Говерли". Молоді гравці "Карпат" дуже пристойно відіграли проти донецького "Металурга", "Олімпік" тактично правильно побудував матч проти київського "Динамо".

Тому можна розраховувати, що квітнево-травневі поєдинки будуть якіснішими.

Футбол. Ліга чемпіонів 2014/15. 1/8 фіналу

Повторні матчі

"Баварія", Мюнхен, Німеччина — "Шахтар", Донецьк, Україна — 7:0 (перший матч — 0:0); "Челсі", Лондон, Англія — "Парі Сен-Жермен", Париж, Франція — 2:2 (1:1); "Реал", Мадрид, Іспанія — "Шальке", Гельзенкірхен, Німеччина — 3:4 (2:0); "Порту", Португалія — "Базель", Швейцарія — 4:0 (1:1); "Монако", Франція — "Арсенал", Лондон, Англія — 0:2 (3:1); "Атлетико", Мадрид, Іспанія — "Баєр", Леверкузен, Німеччина — 1:0 (0:1). Пенальті — 3:2; "Боруссія", Дортмунд, Німеччина — "Ювентус", Турин, Італія — 0:3 (1:2); "Барселона", Іспанія — "Манчестер Сіті", Англія — 1:0 (2:1)

1/4 фіналу

Жеребкування — 20 березня, п'ятниця, 13.00 за київським часом, пряма телетрансляція — "Футбол 1"

14/15 квітня, вівторок/середа — перші матчі

21/22 квітня, вівторок/середа — повторні матчі

Ліга Європи

1/4 фіналу

Жеребкування — 20 березня, п'ятниця, 14.00 за київським часом, пряма телетрансляція — "Футбол 1"

16 квітня, четвер — перші матчі

23 квітня, четвер — повторні матчі

Зараз ви читаєте новину «"Динамо" може програвати "Шахтареві" та "Дніпру"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 1
Голосування Як ви облаштовуєте побут в умовах відімкнення електроенергії
  • Придбали додаткове обладнання для оселі задля енергонезалежності
  • Добираємо устаткування та готуємося до купівлі
  • Не маємо коштів на таке, ці прилади надто дорогі
  • Маємо ліхтарі та павербанки для заряджання ґаджетів, нас це влаштовує
  • Певні, що незручності тимчасові і незабаром уряд вирішить проблему браку електроенергії
  • Наша оселя зі світлом, бо ми на одній лінії з об'єктом критичної інфраструктури
  • Ваш варіант
Переглянути