вівторок, 31 липня 2018 05:55

Чернігівська "Десна" обіграла учасника єврокубків "Маріуполь"

У поєдинку другого туру чемпіонату України між ”Львовом” і ”Динамо” на другій доданій хвилині переможний гол забиває ”динамівець” Назарій Русин, №43. Асистував йому півзахисник Олександр Андрієвський, №18

Колишній форвард "Шахтаря" 61-річний Віктор Грачов коментує матчі другого туру чемпіонату України.

— Кияни важко входять у сезон. Третю гру поспіль "Динамо" виграє з рахунком 1:0. І якщо в перших двох були грубі помилки воротарів суперника, то львів'янин Бандура не помилявся. Інтрига затяглася до останніх хвилин. Кияни перебувають у гарній фізичній формі, але не можуть реалізувати моменти. Можна звинувачувати Артема Бесєдіна, від якого м'яч відскакує, немов від аматора. Але не на часі співати дифірамби автору переможного м'яча Назарієві Русину. Не поділяю думки, що Хацкевич гнобить хлопця й не випускає його в основі. Якби Русин насправді був готовий, ніякий тренер не тримав би його на лаві запасних.

Грачов вважає, що перемога "Динамо" — заслуга тренера.

— Два головних завдання головного тренера — вгадати з основою і вчасно зробити правильні заміни. З останнім наставник киян впорався блискуче.

Експерта непокоїть гра "Маріуполя".

— У грі з "Юргорденом" у Лізі Європи маріупольці "вмерли" в останні 30 хвилин і виконували у своєму карному майданчику роль лежачого поліцейського. Дивно, що не пропустили більше. Натомість "Десна" чудово виглядала в першому турі проти "Шахтаря". Глядачі влаштували в Чернігові овацію. Із цими емоціями команда приїжджає в Маріуполь і забиває все, що можна. М'ячі, які не влетіли в сітку "Шахтаря", тепер залетіли "Маріуполю". "Десна" мені сподобалася. Олександр Рябоконь — талановитий, вдумливий тренер, у якого багато що виходить. Думаю, в нашому футболі з'явилася ще одна самобутня команда.