неділя, 12 листопада 2017 09:47

Зозуля став героєм матчу "Альбасете"

Роман Зозуля забив третій гол і зробив асист за "Альбасете"

Український форвард "Альбасете" Роман Зозуля став героєм поєдинку 14-го туру Сегунди проти "Альмерії" (2:0).

У цій зустрічі 27-річний футболіст відзначився спершу результативною передачею, а потім і голом.

Асистував українець на 36-й хвилині Дані Родрігесу, а на 56-й хвилині вже сам виступив в ролі автора забитого м'яча.

Перемога над "Альмерією" стала важливою для "Альбасете". Обидві команди нині перебувають у нижній частині турнірної таблиці першості і змушені вести боротьбу за виживання.

Роман Зозуля у нинішньому розіграші Сегунди провів 10 матчів, відзначившись 3 голами і 2 результативними передачами.

Зараз ви читаєте новину «Зозуля став героєм матчу "Альбасете"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua