неділя, 01 грудня 2013 15:43

"Зоря " в Луганську розгромила " Дніпро"

"Зоря" шокувала Рамоса. Фото: fcdnipro.ua

У Луганську завершився матч місцевої " Зорі" та дніпропетровського " Дніпра" в рамках заключного туру осінньої частини сезону в українській прем'єр -лізі. Господарі розгромно обіграли підопічних Хуанде Рамоса з рахунком 3:0.

Перший тайм суперники провели в рівній боротьбі, маючи можливості для взяття воріт, проте перший гол був забитий лише на 68 -й хвилині, коли бразильський нападаючий "Зорі" Данило добротним ударом в дев'ятку вразив ворота дніпрян. Через п'ять хвилин бразилець оформив дубль, точно пробивши з-за меж штрафного.

На 80 -й хвилині захисник " Дніпра " Євген Чеберячко отримав друге попередження , а слідом за ним - червону картку. Після чого команда Хуанде Рамоса пропустила і третій м'яч у виконанні Янніка Болі .

Незадовго до фінального свистка Євген Селезньов мав можливість розмочити рахунок , проте з 11-метровим ударом нападника справився хорватська голкіпер "Зорі" Сантіні.

Ця поразка стала другою у сезоні для "Дніпра". У свою чергу "Зоря" завершила осінню частину чемпіонату на мажорній ноті.