субота, 23 листопада 2013 11:09

Запорізький "Металург" і "Зоря" зіграли внічию

Юрій Вернидуб не захотів обговорювати суддівство Ярослава Козика ФОТО: shakhtar.com

Запорізький "Металург" і луганська "Зоря" не виявили сильнішого у матчі 17-го туру української прем'єр-ліги. Зустріч на "Славутич Арені" завершилась з рахунком 1:1. На гол господарів, автором якого став Юрій Штурко на 50-й хвилині, гості відповіли точним ударом Янніка Болі на 62-й.

"Гарна бойова гра. Вважаю перший тайм був повністю за нами. Ми не використали дуже багато гольових моментів - в перші сім хвилин не реалізували два виходи один на один. Звичайно, потрібно було забивати.

У другому таймі на перших хвилинах також мали хороший момент. Але не забиваєш ти - забивають тобі. Так ми проспали контратаку і пропустили. Не хочу обговорювати людей, які "допомагають" нам проводити ігри. Але давати картки за такі моменти - це просто катастрофа", - говорить головний тренер "Зорі" Юрій Вернидуб.

За підсумками 16 зіграних матчів запорізький клуб має в активі 8 очок і посідає передостаннє місце у таблиці. У "Зорі" 24 очки і сьомий рядок у таблиці.