Знову пропустив, проте "Реал" виграв. Лунін зіграв третій матч за мадридців

Андрій Лунін. Фото: ФК "Реал"

У четвер, 20 січня, Андрій Лунін провів третій офіційний поєдинок у футболці мадридського "Реала".

Це вже друга поява українського голкіпера нинішнього сезону.

Тоді як минулого він зіграв лише одну зустріч. Дебют українця у футболці "вершкових", нагадаємо, стався рівно рік тому, коли у Кубку Іспанії "Реал" сенсаційно програв "Алькояно" у додатковий час 1:2.

Цікаво, що два тижні тому "Реал" знову грав у Кубку з "Алькояно". І знову свій шанс отримав Лунін. На щастя, цього разу підсумок був успішим для команди українця.

Сьогодні ж Андрій зайняв місце у рамці воріт мадридської команди в поєдинку 1/8 фіналу Кубка проти "Ельче".

В першому таймі у Луніна роботи майже не було, адже "Реал" володів ініціативою і більше атакував.

За винятком двох епізодів. На 10-й хв. "Ельче" вдалася контратака, під час якої суперник прострілював з-меж штрафного майданчика майже з нульового кута. Лунін у цьому моменті дещо помилився, занадто притиснувшись до ближньої стійки. Пощастило, що м'яч від нападника відскочив у поперечину, а не в площину воріт.

Вперше по-справжньому в гру Андрій вступив на 26-й хв., коли відбив у бік удар головою гравця "Ельче". Надалі воротар лише кілька разів доторкнувся м'яча до кінця першого тайму.

У другій половині зустрічі роботи в Андрія і зовсім не було. Він двічі забрав м'яч у руки після навісних передач.

"Реал" атакував, проте пробити "Ельче" в основний час так і не зумів. Тому гра перейшла в овертайм.

Проблеми мадридців почалися з перших хвилин додаткового часу. Спочатку партнери Луніна сфолили перед карним майданчиком. Андрій впорався з ударом зі штрафного.

Минуло ще кілька хв., і арбітр показав червону картку Марсело за фол останньої надії. Апогей стався під час виконання штрафного удару. Стінка прийняла на себе спробу Гонсало Верду, але м'яч знову відскочив до нього, і повторний удар виявився точним. Допоміг рикошет, на який Лунін зреагувати не міг фізично. "Ельче" повів у рахунку, хоча ніхто подібного не очікував.

"Реал" відігрався достатньо швидко. Зрівняв рахунок Іско, підправивши удар партнера.

А коли вже всі думали, що будуть післяматчеві пенальті, помилився на виході воротар "Ельче". Чим чудово скористався Еден Азар і приніс "Реалу" перемогу і путівку у чвертьфінал.

Наприкінці овертайму м'яч побував у воротах Луніна, але вже після свистка арбітра. Гол справедливо не був зарахований.

Андрій Лунін став гравцем "Реала" влітку 2018 року. За цей час, як уже було зазначено, зіграв лише в трьох офіційний матчах "вершкових", враховуючи сьогоднішній.

Останнім часом голкіпера не визивали в збірну України через брак ігрового часу.

Зараз ви читаєте новину «Знову пропустив, проте "Реал" виграв. Лунін зіграв третій матч за мадридців». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua