четвер, 21 січня 2021 09:12

Лунін провалив дебют за "Реал"

Андрію Луніну не вдався дебют за "Реал". Фото: twitter.com/melchorcope

У рамках 1/16 фіналу Кубка Іспанії "Реал" на виїзді сенсаційно поступився представнику Сегунди Б "Алькояно" – 1:2.

"Реал" першим відкрив рахунок у матчі в кінці 1-го тайму зусиллями Едера Мілітао, який замкнув флангові подачу.

За 10 хв. до завершення гри "Алькоян" зрівняв рахунок. Уже в овертаймі господарі забили вдруге, граючи в меншості.

Воротар збірної України Андрій Лунін дебютував за "вершкових". 1-й матч у складі "Реала" для Луніна вийшов провальним. Український воротар двічі невдало зіграв на виходах, коли гравці "Алькояна" забивали із меж воротарського майданчика. Також Андрій записав на свій рахунок жовту картку.

Андрій Лунін підписав контракт із "Реалом" влітку 2018-го. Український воротар грав в оренді за "Леганес", "Вальядолід", "Ов'єдо". У цьому сезоні став дублером основного воротаря "вершкових" Тібо Куртуа.

Зараз ви читаєте новину «Лунін провалив дебют за "Реал"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua