четвер, 06 січня 2022 08:34

Чи зміг не пропустити? Лунін провів другий матч за "Реал"

Андрій Лунін грає в Іспанії із 2018 року. Фото: ФК "Реал"

Воротар збірної України 22-річний Андрій Лунін провів свій другий офіційний матч за "Реал".

У матчі Кубка Іспанії "Реал" в гостях перемогли представника Сегунди Б "Алькояно" - 3:1.

Гості вийшли вперед наприкінці першого тайму після точного удару Мілітао. "Алькояно відігрався після перерви. Вега не залишив шансів Луніну ударом із гострого кута.

Під кінець матчу "Реал" зміг вирвати перемогу. Асенсіо та Іско впродовж 2 хв. змогли забити два м'ячі та вивести "Реал" у 1/8 фіналу Кубка Іспанії.

Лунін не мав багато роботи під час матчу. Виконував звичну воротарську роботу - грав на виходах, вводив м'яч у гру. На початку гри його виручив захисник, який вибив м'яч із порожніх воріт. Не врятував у випадку із пропущеним м'ячем.

Матч проти "Алькояно" став для Луніна другим за час виступів за "Реал" із 2018 року. Попередній матч український воротар зіграв на початку 2021-го проти того ж "Алькояно" в Кубку Іспанії. Тоді мадридці вилетіли з турніру, програвши 1:2.

У чемпіонаті Іспанії "Реал" лідирує в таблиці. Наступну гру команда Карло Анчелотті проведе 8 січня проти "Валенсії".

Зараз ви читаєте новину «Чи зміг не пропустити? Лунін провів другий матч за "Реал"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua