неділя, 13 лютого 2011 18:48

Жіноча збірна України здобула "бронзу" на чемпіонаті світу з індорхокею

У неділю, 13 лютого в Познані (Польща) завершився чемпіонат світу з індорхокею: в матчі за 3-е місце жіночого турніру збірна України переграла суперниць з Білорусі - 4:2.

У півфіналі українки дали бій, але поступилися німкеням - 2:6, а білоруски беззастережно поступилися голландкам - 0:7.

Гра за "бронзу" вийшла непростою - на перерву команди пішли за рахунку 2:1 на користь наших північних сусідів.

Рахунок у матчі відкрили українки - на 3-й хвилині матчу відзначилася Марина Хилько. Але на 11-й хвилині білоруски відновили status quo, а на останній - 20-й хвилині першого тайму вийшли вперед.

Після перерви, на 23-й хвилині Богдана Садова зрівняла рахунок у матчі, а на 32-й хвилині вперед нашу збірну вивела Яна Ворушило. Вона ж на останній 40-й хвилині встановила остаточний рахунок матчу за світову "бронзу".

У матчі ж за золото збірна Німеччини перехопила світову індорхокейну корону у збірної Нідерландів - 4:2.

У чоловічому турнірі перемогли німці, "срібло" дісталося полякам, а "бронза" - австрійцям.

За збірну України (головний тренер Світлана Макаєва, менеджер Тетяна Жук) виступали хокеїсти МСК "Сумчанка" - Альвіна Будьонна, Тетяна Степанченко, Євгенія Мороз, Ольга Гризодуб, Галина Глиненко, Олена Деркач, Яна Сітало, Євгенія Кирнозе, Богдана Садова, Марина Хилько, Яна Ворушило і капітан - Марина Виноградова, яка виступає за один з клубів Німеччини. Вона ж з сімома забитими м'ячами стала і однією з кращих бомбардирів турніру.

За матеріалами Спорт bigmir.net

Зараз ви читаєте новину «Жіноча збірна України здобула "бронзу" на чемпіонаті світу з індорхокею». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua