четвер, 27 травня 2010 09:33

Жіноча збірна України поїде на ЧЄ з гандболу

Жіноча гандбольна збірна Україна на виїзді перемогла збірну Швейцарії - 33:24 і гарантувала собі участь у фінальній частині Чемпіонату Європи.

Жіноча гандбольна збірна України впевнено виграла путівку на Чемпіонат Європи, який пройде наприкінці року в Данії і Норвегії. Це стало відомо після блискучої перемоги команди Леоніда Євтушенка над командою Швейцарії - 33:24.

Цікаво, що перший період дуже впевнено провели швейцарки, в дебюті матчу вони постійно вели в рахунку. І лише наприкінці періоду українки зуміли зрівняти рахунок 14:14.

Особливо активною була у господарів Ніколь Дінкель, яка і стала найрезультативнішим гравцем матчу, забивши в наші ворота, аж, 10 голів. В українок 7 м'ячів на рахунку Юлії Монагарової.

Леонід Євтушенко знайшов потрібні слова своїм гандболісткам і вже другий тайм українки виграли 19:10 і в цілому матч - 33:24. Збірна Румунії після виїзної перемоги над збірною Португалії - 44:23 теж достроково забезпечила собі місце у фінальній частині Чемпіонату Європи.

Таким чином, останній тур у нашій групі в якому грають Україна - Португалія (30 травня) і Румунія - Швейцарія (29 травня) перетворився у просту формальність.