неділя, 20 грудня 2009 14:52

Жіноча збірна Росії з гандболу стала чемпіоном світу

Жіноча збірна Росії здолала команду Франції і втретє поспіль виграла чемпіонат світу з гандболу.

Лише однієї поразки зазнала російська команда на світовій першості в Китаї. Причому, спотикнулися росіянки на груповому етапі саме в матчі з француженками (23:24), з якими знову зійшлися віч-на-віч вже у фіналі. Взагалі останнім часом у підопічних Євгена Трефілова відносини з триколірними складаються непросто.

Досить пригадати валідольний чвертьфінальний поєдинок на Олімпіаді-2008. Тоді збірна Росії якимось дивом врятувала гру в основний час -24:24, а в додатковий вирвала перемогу - 8:7, і завоювала срібло Ігор.

Недільний поєдинок зовні вийшов менш наполегливим. Хоча в дебюті француженки і показували зуби - 6:4 в їх користь. Але росіянки швидко справу поправили і, вже починаючи з середини першого тайму, хід гри впевнено контролювали - 8:6, 10:7, 22:17.

У захисті француженки нічого не могли поробити з Оленою Дмітрієвою, яка провела найкращий матч на турнірі, - на початок другого тайму на її рахунку було вісім точних кидків з восьми. А на воротах намертво стояла Ганна Сидойкіна.

У результаті команда, наполовину складена з молодих гандболісток, завойовула чергове золото чемпіонату світу.

Чемпіонат світу.

Фінал. Росія - Франція - 25:22 (14:11).

За матеріалами Советский спорт

Зараз ви читаєте новину «Жіноча збірна Росії з гандболу стала чемпіоном світу». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua