Ексклюзиви
Вівторок, 06 листопада 2007 12:42

Жертва футболіста "Спартака - Нальчик" розповіла свою версію згвалтування

Новий поворот в справі гравця "Спартака - Нальчик" Олександра Амісулашвілі, який нібито згвалтував мешканку Владивостока після матчу з місцевим "Лучем-Енергією".

Жертва захисника "Спартака-Нальчика" Олеся С. розповіла "Комсомольській правді" свою версію суботнього інциденту у Владивостоці, в результаті якого гравець підозрюється в згвалтуванні.

- Вечір так добре починався. Я і подумати не могла, що відомий футболіст буде здатний на таку мерзотність. Ми пів-вечора провели в нічному клубі, а потім разом з хлопцями з команди "Луч-Енергія" та з їх гостями-футболістами вирішили перекусити. У "М"ятному трюфелі" ми потрапили на вечірку, і я із задоволенням танцювала. Коли я вирішила їхати додому, то мене захотів проводити до таксі Олександр. Вже на вулиці він схопив мене і сильцем потягнув за магазин. Я відбивалася як могла, тільки від шоку навіть кричати не могла, боялася, що, якщо покличу на допомогу, тоді точно не минути лиха. Лише коли нас оточили міліціонери, зрозуміла, що врятована. Я відразу ж написала заяву в міліцію. Але після цього мені кілька разів дзвонили представники команди і пропонували гроші, щоб зам"яти справу", - заявила Алеся З.

Зараз ви читаєте новину «Жертва футболіста "Спартака - Нальчик" розповіла свою версію згвалтування». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі