вівторок, 20 червня 2017 21:28

Жіноча збірна України завершила виступ на Євробаскеті-2017
7

Збірна України гідно виступила на Євробаскеті-2017, але не пройшла до чвертьфіналу

Жіноча збірна України з баскетболу програла в 1/8 фіналу чемпіонату Європи в Чехії. Підопічні Володимира Холопова з рахунком 68:82 поступилися команді Словаччини. Наша команда завершила виступ на Євробаскеті-2017.

З перших хвилин словачки нав'язали нашим дівчатам свою гру, повністю домінуючи під щитами. Суперник впевнено атакував і з середньої і з дальньої дистанції, легко довівши свою перевагу до 10-очкової.

У другій чверті Україні ніяк не вдавалося включити свою гру в обороні. Українським баскетболісткам не вдавалися підстраховки, через що словачки кілька разів забили прості кидки. Також "синьо-жовта" команда раз по раз програвала підбір. До середини десятихвилинки рахунок був вже 18:32 не на нашу користь.

Після тайм-ауту "синьо-жовта" збірна заграла агресивніше. Наша команда організувала ривок 11:2 і пішла на перерву з хорошими шансами переломити хід гри (29:34).

Третя чверть стала справжнім бенефісом України. Баскетболістки стали битися за кожен м'яч. При цьому точні кидки Ольховик та Ягупової допомогли нашій команді відіграти 11-очкове відставання і по ходу матчу вперше вийти вперед.

Але на заключні десять хвилин сил у спортсменок з України не вистачило. Вирішальний відрізок став справжньою боротьбою нервів, в якій сильнішими виявилися словацькі баскетболістки. Саме вони й зіграють в чвертьфіналі проти Франції.

Україна - Словаччина 68:82 (16:22, 13:12, 27:23, 12:25)

Україна: Ягупова (24 + 5 підбирань + 7 передач + 5 втрат + 4 перехоплення), Мосс (0+3 підбирання + 3 передачі), Дорогобузова (12+ 5 підбирань), Малашенко (7+ 5 підбирань), Удоденко (8 + 6 підбирань + 6 втрат) - старт; Ольховик (11), Мазниченко (5), Білоцерківська (1).

У плей-офф Євробаскету-2017 збірна України вийшла з другого місця.

Зараз ви читаєте новину «Жіноча збірна України завершила виступ на Євробаскеті-2017». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua