четвер, 02 серпня 2012 11:12

Збірна Великої Британії вийшла у чвертьфінал Олімпіади: результати 3-го туру

Збірна Великої Британії у груповому етапі олімпійського турніру в третьому турі обіграла команду Уругваю з рахунком 0:1 і вийшла у чвертьфінал. Єдиний гол у матчі забив гравець лондонського "Челсі" Деніел Старрідж наприкінці першого тайму. Уругвай у чвертьфінал не вийшов - ця команда набрала у трьох матчах лише три очки.

У паралельному матчі в групі А грали Сенегал і ОАЕ. Ця зустріч закінчилася з рахунком 1:1, що дозволило Сенегалу вийти у чвертьфінал, а ОАЕ - набрати перше очко на Олімпіаді.

Матчами між Уругваєм і Великою Британією, а також Сенегалом і ОАЕ закінчився груповий етап на футбольному турнірі в рамках Олімпіади. У чвертьфінал, крім Великої Британії та Сенегалу, вийшли Мексика і Південна Корея з групи В, Бразилія і Єгипет з групи С і Японія з Гондурасом з групи D.

Таким чином, у чвертьфіналах, які пройдуть 4 серпня, зустрінуться Велика Британія з Південною Кореєю, Бразилія з Гондурасом, Мексика з Сенегалом і Японія з Єгиптом, повідомляє "Лента".

Лондон-2012

3-й тур

Група С

Єгипет U-23 - Білорусь U-23 3:1 (0:0, 3:1)

Голи: 1:0 - 56 Сало, 2:0 - 73 Мохсен, 3:0 - 79 Абутріка, 3:1 - 87 Воронков.

Бразилія U-23 - Нова Зеландія U-23 3:0 (2:0, 1:0)

Голи: 1:0 - 23 Данило, 2:0 - 29 Даміан, 3:0 - 52 Сандро.

Вилучення: Алекс Сандро, 76 (Бразилія U-23).

Група B

Південна Корея U-23 - Габон U-23 0:0 (0:0, 0:0)

Японія U-23 - Гондурас U-23 0:0 (0:0, 0:0)

Група D

Іспанія U-23 - Марокко U-23 0:0 (0:0, 0:0)

Мексика U-23 - Швейцарія U-23 1:0 (0:0, 1:0)

Гол: 1:0 - 69 Перальта.

Група A

Сенегал U-23 - ОАЕ U-23 1:1 (0:1, 1:0)

Голи: 0:1 - 21 Матар, 1:1 - 49 Конате.

Британія U-23 - Уругвай U-23 1:0 (1:0, 0:0)

Гол: 1:0 - 45 Старрідж.

Зараз ви читаєте новину «Збірна Великої Британії вийшла у чвертьфінал Олімпіади: результати 3-го туру». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua