понеділок, 30 липня 2012 11:33

Гондурас поховав збірну Іспанії: результати 2-го туру олімпійського турніру з футболу
14

Велика Британія обіграла збірну ОАЕ з рахунком 3:1

Збірна Іспанії у другому турі групового етапу олімпійського турніру з футболу програла Гондурасу з рахунком 0:1 і втратила шанси на вихід з групи. Раніше, 26 липня, іспанці з таким же рахунком 0:1 програли Японії.

Рахунок у матчі був відкритий вже на сьомій хвилині - відзначився Джеррі Бенгтсон. В останні більш ніж 80 хвилин відігратися іспанці не змогли.

Тепер Іспанії залишилося провести лише один матч у групі - із збірною Марокко. У цієї команди після двох турів одне очко, в іспанців - нуль, у Гондурасу - чотири, в Японії - шість. Навіть якщо в третьому турі Гондурас програє Японії, а Іспанія виграє у Марокко, в чвертьфінал з другого місця потрапить Гондурас через перемогу в особистій зустрічі.

29 липня у футбольному турнірі на Олімпіаді, крім матчу Іспанія - Гондурас, пройшло ще кілька ігор. Так, Велика Британія обіграла з рахунком 3:1 ОАЕ, Південна Корея була сильніша від Швейцарії (2:1), а Японія - Марокко (1:0).

Крім того, Сенегал обіграв Уругвай з рахунком 2:0, Бразилія - з рахунком 3:1 Білорусь, Мексика з рахунком 2:0 Габон. Єгипет і Нова Зеландія зіграли внічию 1:1, повідомляє "Лента".

Лондон-2012

2-й тур

Група А

Сенегал U-23 - Уругвай U-23 2:0 (2:0, 0:0)

Голи: 1:0 - 9 Конате, 2:0 - 37 Конате.

Уругвай U-23: Кампанья, Альбін (Уррета, 72), Коатес, Арьяс, Роліньйо, Лодейро (Віудес, 75), Кальсада (Ернандес, 46), Аревало, Рамірес, Суарес, Кавані.

Вилучення: Абдулайє, 29 (Сенегал U-23).

Велика Британія U-23 - ОАЕ U-23 3:1 (1:0, 2:1)

Голи: 1:0 - 16 Гіггз, 1:1 - 60 Есса, 2:1 - 73 Сінклейр, 3:1 - 76 Старрідж.

Британія U-23: Батленд, Колкер, Н. Тейлор, Томкінс, Річардс, Клеверлі, Аллен, Ремзі, Гіггз (Сінклейр, 72), Сорделло (Старрідж, 46), Белламі (Корк, 83).

Група B

Мексика U-23 - Габон U-23 2:0 (0:0, 2:0)

Голи: 1:0 - 62 дос Сантос, 2:0 - 90, пенальті дос Сантос.

Вилучення: Ндонг, 90 (Габон U-23).

Південна Корея U-23 - Швейцарія U-23 2:1 (0:0, 2:1)

Голи: 1:0 - 57 Пак Чу Юн, 1:1 - 60 Емегара, 2:1 - 64 Кім Бо Ген.

Група C

Єгипет U-23 - Нова Зеландія U-23 1:1 (1:1, 0:0)

Голи: 0:1 - 17 Вуд, 1:1 - 40 Сала.

Бразилія U-23 - Білорусь U-23 3:1 (1:1, 2:0)

Голи: 0:1 - 9 Брессан, 1:1 - 15 Пато, 2:1 - 65 Неймар, 3:1 - 90 Оскар.

Бразилія U-23: Нето, Рафаел, Жуан Жезус, Сілва, Марсело, Ромуло, Сандро (Гансо, 64), Оскар, Пато (Лукас, 84), Халк (Даніло, 86), Неймар.

Група D

Японія U-23 - Марокко U-23 1:0 (0:0, 1:0)

Гол: 1:0 - 84 Нагаї.

Іспанія U-23 - Гондурас U-23 0:1 (0:1, 0:0)

Гол: 0:1 - 7 Бенгтсон.

Іспанія U-23: Де Хеа, Монтойя, Альба, А. Домінгес, А. Ботіа, Коке (Андер, 46), Хаві Мартінес (Тельо, 83), Іско (Родріго, 66), Мата, Муніаін, Адріан.

Зараз ви читаєте новину «Гондурас поховав збірну Іспанії: результати 2-го туру олімпійського турніру з футболу». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua