понеділок, 25 липня 2011 08:38

Збірна Уругваю виграла Кубок Америки

Збірна Уругваю стала володарем Кубка Америки з футболу, обігравши у фінальному матчі збірну Парагваю з рахунком 3:0. Про це повідомляє офіційний сайт турніру.

Рахунок на 11-й хвилині відкрив нападаючий Уругваю Луїс Суарес. На 41-й хвилині Дієго Форлан забив у ворота парагвайців другий м'яч, а на 89-й хвилині він же довів рахунок до розгромного.

Кращим гравцем зустрічі був визнаний Луїс Суарес.

Збірна Уругваю стала володарем Кубка Америки у 15-е у своїй історії. Востаннє подібного успіху уругвайці домагалися в 1995 році, пише Лента.

Кубок Америки

Фінал

Уругвай - Парагвай - 3:0 (2:0, 1:0)

Голи: 1:0 - Суарес (12), 2:0 - Форлан (42), 3:0 - Форлан (90).

УРУГВАЙ: Муслера, М. Перейра, Коатес, М. Касерес (Годін, 89), А. Перейра (Кавані, 64), Перес (Егурен, 70), Аревало, А. Гонсалес, Лугано, Форлан, Суарес.

ПАРАГВАЙ: Вільяр, Марекос, да Сілва, Верон, Піріс, В. Касерес (Естігаррібіа, 65), Ріверос, Вера (Ернан Перес, 65), Ортігоса, Себальос (Барріос, 77), Вальдес.

Попередження: В. Касерес (17), Перес (24), М. Касерес (25), М. Перейра (30), Вера (58), Коатес (85).

Зараз ви читаєте новину «Збірна Уругваю виграла Кубок Америки». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua