вівторок, 19 квітня 2016 00:13

Збірна України здобула другу перемогу на ЧС з хокею

Збірна України з хокею здобула другу перемогу на чемпіонаті світу в Дивізіоні ІВ. Наша команда впевнено розібралася з господарями турніру хорватами - 4:1.

Уже в першому періоді українська команда двічі вразила ворота суперника, чим суттєво полегшила собі завдання.

Незважаючи на те, що гості отримали шайбу в роздягальню, це навпаки завело "синьо-жовтих". Підопічні Олександра Савицького через шість хвилин після початку другої 20-хвилинки відзначилися ще двічі.

Наші володіли незаперечною перевагою до фінальної сирени, але рахунок так і залишився незмінним.

Свій наступний матч збірна України проведе 20 квітня з Естонією.

Україна - Хорватія - 4:1 (2:1, 2:0, 0:0)

Шайби:

1:0 - Чернишенко - 2:28
2:0 - Ісаєнко (Петранговський) - 14:39
2:1 - Микуліч (Ярцов) - 18:06
3:1 - Захаров (Бабинець) - 20:13
4:1 Шафаренко (Міхнов, Алексюк - біл. 5 на 3) - 26:10

Нагадаємо, в стартовому поєдинку чемпіонату збірна України розтрощила Румунію.

Зараз ви читаєте новину «Збірна України здобула другу перемогу на ЧС з хокею». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua