понеділок, 19 липня 2010 14:36

Збірна України з баскетболу здобула першу перемогу з новим тренером

Віталій Черній здобув першу перемогу в якості головного тренера національної збірної України, перегравши у другому товариському матчі збірну Латвії – 83:72.

У першій чверті матчу точилася доволі рівна гра, що запам"яталася низьким темпом через велику кількість персональних зауважень у обох команд. В другій 10-хвилинці Україна взяла гру під свій контроль, створивши 8-ми очкову перевагу перед великою перервою.

На початку другої половини збірна Латвії майже дістала України, змусивши Чернія брати тайм-аут, який дозволив вирівняти гру. У у середині четвертої чверті вісім поспіль очок від Ростислава Кривича зломили супротив гостей, дозволивши жовто-блакитним спокійно дограти.

Дмитро Забірченко став найрезультативнішим гравцем України з 19-ма очками. Він додав по 4 підбирання та передачі до свого доробку. Кирило Фесенко видав солідний дабл-дабл: 15 очок та 14 підбирань, додавши 4 передачі, проте схибивши 5 разів з лінії штрафних.

Тепер збірна готуватиметься до турніру у Грузії, який відбудеться наступного вікенду.

За матеріалами ФБУ

Зараз ви читаєте новину «Збірна України з баскетболу здобула першу перемогу з новим тренером». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua