пʼятниця, 10 лютого 2017 10:47

Збірна України створила сенсацію на престижному турнірі

9 лютого у польському Катовіце стартував етап хокейного Єврочеленджу. Збірна України в овертаймі переграла команду Італії.

Матч проти команди з елітного дивізіону чемпіонату світу українці почали добре. В середині стартового періоду збірна України вела у рахунку з перевагою у дві шайби - 2:0. На перерву лідерами вийшли італійські хокеїсти.

У другому відрізку гри українцям вдалося зрівняти рахунок, тим самим перевівши гру в овертайм. За 17 с до завершення матчу переможну шайбу у ворота Італії закинув Дмитро Ігнатенко.

EIHC. Катовіце (Польща).

День перший

Італія - Україна 3:4 ОТ (3:2, 0:1, 0:0, 0:1)

Голи: 7:31 Таран - 0:1, 13:45 Рамазанов - 0:2, 14:03 Франк - 1:2, 16:49 Фриго - 2:2, 19:44 Фраверса - 3:2, 31:21 Буценко - 3:3, 64:43 Ігнатенко - 3:4.

10 лютого збірна України зіграє проти команди Польщі.

Раніше на Єврочеленджі, який відбувся у грудні минулого року, українська збірна поступилася Кахастану і Польщі, а також переграла суперників з Південної Кореї.

Зараз ви читаєте новину «Збірна України створила сенсацію на престижному турнірі». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua