Ексклюзиви
вівторок, 19 лютого 2013 18:49

Збірна України проти Польщі та Сан-Марино може зіграти у Львові

Збірна України проти Польщі та Сан-Марино може зіграти у Львові
"Арена Львів" може прийняти два осінні матчі збірної України. Фото: arenalviv.com.ua

Львів подав у ФФУ пропозицію щодо проведення матчів збірної України на новому стадіоні "Арена Львів". Поки рішення очікується.

Про це 19 лютого розповів міський голова Львова Андрій Садовий.

"Ми чекаємо на рішення Федерації футболу України по матчах збірної України. Ми запропонували, щоб два матчі збірної відбулися на нашому стадіоні Арена Львів", - сказав під час прес-конференції міський голова Львова.

Уточнюється, що мова йде про два кваліфікаційні матчі ЧС-2014 в Бразилії: Україна - Сан-Марино 6 вересня 2013 року і Україна - Польща 11 жовтня 2013 року.

Нагадаємо, найближчий матч збірна України проведе у Варшаві проти польської збірної 22 березня, після чого в Одесі проведе матч проти Молдови.

Крім двох матчів, на які претендує Львів в календарі нашої збірної у відборі на ЧС-2014 значиться ще один домашній матч - проти Англії 10 вересня 2010 року.

Зараз ви читаєте новину «Збірна України проти Польщі та Сан-Марино може зіграти у Львові». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

2

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 4166
Голосування Чи підтримуєте те, що українські спортсмени зі зброєю захищають нашу країну від вторгнення РФ?
  • Так. Це - громадянський обов'язок, а частина з них ще й представляє клуби ЗСУ
  • Не зовсім. Вони мають прославляти Україну на спортивних аренах і закликати світ підтримувати нашу країну
  • Усі методи хороші. Головне - не бути псевдопатріотами, як Тимощук
Переглянути