вівторок, 12 червня 2012 09:04

Збірна України обіграла Швецію завдяки дублю Шевченка
20

Національна збірна Україна виграла свій перший матч на Євро-2012. Українці на полі НСК "Олімпійський" перемогли команду Швеції з рахунком 2:1.

У першому таймі команди голів не забили. Після перерви відзначився Златан Ібрагімович. Нападник "Мілана" відкрив рахунок у матчі на 52-й хвилині. Андрій Шевченко оформив дубль - на 55-й і 61-й хвилинах зустрічі. Ці голи принесли перемогу українцям. Обидва рази Андрій відзначився головою.

Шевченка визнали найкращим гравцем матчу, а збірна України набрала три очки. Команда Блохіна очолила групу D. Збірні Франції та Англії, які зіграли внічию — 1:1, мають по одному очку. Збірна Швеції поки з нулем.

15 червня збірна України зіграє з французами. Матч пройде у Донецьку на "Донбас- Арені". Шведи та англійці зустрінуться у Києві.