пʼятниця, 28 квітня 2017 23:41

Збірна України ледь не створила сенсацію в матчі з другою командою чемпіонату світу
18

Збірна України програла Південній Кореї в заключному матчі чемпіонату світу

Збірна України програла свій п'ятий матч на чемпіонаті світу з хокею. Синьо-жовті поступилися Південній Кореї у серії булітів.

Команда Олександра Савицького вилетіла у дивізіон 1В ще після матчу четвертого туру і сьогодні грала виключно за свій престиж. Південна Кореї натомість боролося за підвищення у класі.

Сьогодні місце у воротах зайняв Едуард Захарченко, який пропускав матч проти Казахстану. Тоді за збірну України дебютував 18-річний Богдан Дьяченко.

Перший період завершився без шайб. За кількістю кидків корейці перевершили збірну України — 11:6.

У другому періоді команди обмінялися шайбами. На гол Жин Ху Ана українці відповіли влучним пострілом Сергія Бабинця. Далтон викотився за ворота і не помітив нашого форварда. Сергій обікрав голкіпера і з дуже гострого кута і незручної руки послав шайбу у порожні ворота.

Третя 20-хвилинка переможця не виявила, тому гру перевели в овертайм. За 5 хвилин команди шайб не забили. Долю матчу вирішила серія булітів. Перемогу тут здобули корейці — 2:1. Вирішальний кидок на своє ім'я записав Майкл Свіфт. Південна Корея вперше в історії зіграє в елітному дивізіоні.

Переможцем турніру стала збірна Австрії, яка також зіграє на чемпіонаті світу-2018 у Данії.

Чемпіонат світу з хокею в дивізіоні 1А

5-й тур

Південна Корея — Україна — 1:1 (0:0 1:1 0:0 0:0)

2-й період

1:0 - Жин Ху Ан (Вусанг Парк, 04:59)
1:1 - Бабинець (13:24)

Інші результати дня:

Угорщина – Казахстан – 1:3 (1:2, 0:0, 0:1)

Польща – Австрія – 0:11 (0:3, 0:4, 0:4)

Турнірна таблиця: Австрія — 12 очок, Південна Корея — 11 (перевага в особистій зустрічі з Казахстаном), Казахстан — 11, Польша — 7, Угорщина — 3, Україна — 1

Після матчу відбулося нагородження переможців і призерів турніру. Також свої призи отримали найкращі гравців чемпіонату світу.

Остаточний список суперників збірної України у дивізіоні 1В визначиться завтра. Вже відомо, що за повернення в дивізіон 1А наша збірна боротиметься з Естонією, Литвою та Хорватією.

Зараз ви читаєте новину «Збірна України ледь не створила сенсацію в матчі з другою командою чемпіонату світу». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua