середа, 26 квітня 2017 23:33

Збірна України дала бій фавориту чемпіонату світу
17

Україна програла Казахстану і вилетіла з дивізіону IА

Збірна України програла четвертий матч на чемпіонаті світу з хокею. Сьогодні команда поступилася одному з фаворитів турніру Казахстану — 2:4 і вилетіла з дивізіону 1А в 1В.

Олександр Савицький замінив воротаря на гру. Сьогодні замість Едуарда Захарченка, героя вчорашнього матчу з Австрією, на лід вийшов дебютант - 18-річний Богдан Дьяченко.

У першому періоді Україна пропустила дві шайби і традиційно не змогла скористатися з гри у більшості. Синьо-жовтим бракувало агресивності та холоднокровності біля воріт суперника.

Ці якості проявилися у другому періоді, коли Німенко і Бабинець за хвилину закинули дві шайби. Рахунок у матчі став 2:2.

Але у третьому періоді своє слово сказав фаворит матчу. Шайби Михайліса і Боченскі принесли перемогу Казахстану — 4:2.

Найкращим гравцем у складі збірної України став Дьяченко. В якості подарунку воротар отримав годинник.

"За два дні до матчу дізнався, що зіграю проти Казахстану. Не очікував, що вийду проти такої сильної команди, за яку виступають гравці з КХЛ. Їх перша п'ятірка дуже сильна. Якщо говорити про шайби, то у трьох є моя провина", - розповів Богдан журналістам після матчу.

2-й період

2:1 - Німенко (Побєдоносцев, Лялька, 14:25)
2:2 - Бабинець (Катрич, Варивода, 15:16)

3-й період

3:2 - Михайліс (Старченко, 1:59)
4:2 - Боченскі (Доус, 17:04), в більшості

Турнірна таблиця: Південна Корея — 9 очок, Казахстан - 8, Австрія — 6, Польща - 4, Угорщина - 3, Україна — 0.

Павло Міхонік, асистент наставник збірної України:

"Ми знали, який серйозний суперник нас чекав. Почали гру трохи обережно. Але потім призвичаїлися. Результат матчу вирішили канадські гравці збірної Казахставну.

Богдан Дьяченко чудово дебютував. На початку він трохи хвилювався. Ця гра додасть йому впевненості. Його чекає чудова кар'єра. Поки невідомо, хто з воротарів гратиме у матчі проти корейців.

Мотивувати нікого не треба. На останній матч проти Південної Кореї ми вийдемо з повною самовіддачею. Команда битиметься за нашу честь і прапор.

Без сильного внутрішнього чемпіонату не буде сильної збірної. Нам потрібно піднімати рівень хокею у країні.

На жаль, у нас коротка лавка запасних. Зараз ми витискаємо з гравців їх максимум. Десь ми могли розраховувати на кращий результат. Хочеться подякувати всім за самовіддачу".

Едуард Заньковець, наставник збірної Казахстану:

"Дуже важкий матч. Вважаю, що у нас була перевага, але після двох шайб наша команда втратила пильність. Українці боролися до кінця і створили нам чимало проблем. Воротар — молодець. Хлопець провів чудовий матч".

Не дивлячись на поразки в попередніх матчах, збірну України знову підтримував заповнений палац Спорту. Одним із зіркових вболівальників став олімпійський чемпіон зі спортивної гімнастики Олег Верняєв. Спортсмен зізнався, що вперше прийшов подивитися хокейний матч.

Завтра на чемпіонаті світу пройдуть два матчі 4-го туру. Польща зіграє з Угорщиною, а Австрія проведе поєдинок із сенсаційною Кореєю.

Свій наступний і заключний матч на чемпіонаті світу українці зіграють якраз проти корейців 28 квітня, у п'ятницю.

Чемпіонат світу у Києві триватиме до 28 квітня. Команди змагаються за дві путівки в елітний дивізіон світового хокею.

Зараз ви читаєте новину «Збірна України дала бій фавориту чемпіонату світу». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua