вівторок, 25 квітня 2017 23:41

Збірній Україні аплодували після поразки
15

Збірна України програла третій поспіль матч на чемпіонаті світу

Збірна України зіграла третій матч на чемпіонаті світу з хокею у першому дивізіоні. Сьогодні команда Олександра Савицького зустрічалася з Австрією.

Перший період пройшов без шайб. Українці захищалися, як леви, а воротар Едуард Захарченко своєю надійною грою закохав у себе глядачів. Трибуни кілька разів скандували прізвище голкіпера.

Всього наша збірна заробила 12 очок штрафу. Двічі ми грали втрьох проти п'яти і зуміли вистояти. Разом з тим наша команда знову не змогла реалізувати більшість.

Наприкінці другого періоду австрійці змогли зламати опір господарів. Шайбу закинув Вогер після кидка партнера від синьої лінії. Вона виявилася єдиною в матчі і переможною для австрійців.

У третьому періоді рахунок не змінився. Хоча команди провели ці 20 хвилин у взаємних атаках. Наприкінці матчу Україна взяла тайм-аут. Савицький зняв з гри воротаря. Але нашій збірній забракло майстерності в завершенні атак.

Чемпіонат світу

3-й тур

Україна — Австрія — 0:1 (0:0 0:1 0:0)

0:1 - Вогер (Шумніг, Ундерпфунд, 15:57)

Інші результати дня:

Казахстан – Польща – 1:0 ОТ (0:0, 0:0, 0:0, 1:0)

Угорщина — Південна Корея — 1:3 (0:0, 1:1, 0:2)

Дмитро Підгурський, асистент наставника збірної України:

"Важкий початок матчу. У нас було багато вилучень, але ми вистояли. Після травми Юрія Петранговського ми перейшли на гру у три ланки. Шкода, що так і не змогли забити.

В Петранговського проблема з пахом. Це рецидив старої травми. Більше на цьому турнірі він не зіграє.

Едуард Захарченко чудово зіграв матч. Він добре себе проявив у всіх трьох іграх. Не дарма він отримав приз найкращого гравця поєдинку сьогодні.

Після двох матчів нам трохи бракувало емоцій. Сьогодні вони проявилися тільки у третьому періоді. Дякую команді за гру. Хлопці билися до кінця. Нам не вистачає холоднокровності у завершенні атак. Виходить якийсь сумбур. Ми кажемо, що потрібно більше кидати. Хоча суперники нам це не дуже дозволяють.

Шанси є завжди. Треба виходити і вмирати на льоду. Про це я сказав хлопцям. Ми налаштовуємось тільки на перемогу. Поки результати в нас негативні, але ми будемо битися до кінця".

Рогер Бадер, наставник збірної Австрії:

"Це була дуже важка гра. Зрештою, ми забили всього одну шайбу. Ми втратили двох гравців перед матчем. Під час гри травмувався ще один наш хокеїст і ми закінчували зустріч з 17 гравцями.

Сьогодні я не задоволений нашою грою у більшості. Вчора це нам краще вдавалося. Ми мали 21 кидок. Принаймні, чотири могли б закинути.

Ми дуже детально готувалися до матчу проти України. Переглянули відео і історію кожного гравця протягом сезону.

Я вперше в Україні. Поки я не встиг подивитися Київ. Можливо, завтра це виправлю".

Турнірна таблиця: Південна Корея — 9 очок, Австрія — 6, Казахстан - 5, Польща - 4, Угорщина - 3, Україна — 0.

Матч збірної України знову зібрав аншлаг. Якщо бути точним — 5 тисяч і 5 вболівальників.

Огранізатори попрацювали над помилками перших турів. Сьогодні вивели на екран повтори моментів і почали показувати глядачів. Також хокей надихнув одного з глядачів на романтичний вчинок. Хлопець у перерві матчу освідчився коханій і вона сказала "так".

Повболівати за збірну України прийшли гравці київського "Динамо" Євген Хачеріді та Микита Корзун.

У третьому періоді трапився кумедний епізод. Диктор попросив глядачів не свистіти, оскільки це заважає роботі рефері і дезорієнтує гравців. Вболівальники відповіли шаленим свистом.

Після фінальної сирени вболівальники скандували збірній Україні "Молодці" і дякували за гру. Хокеїсти виконали коло пошани і віддячили глядачам за підтримку.

Свій наступний матч збірна України зіграє завтра, 26 квітня, проти Казахстану. Зустріч розпочнеться о 20:30.

Чемпіонат світу у Києві триватиме до 28 квітня. Команди змагаються за дві путівки в елітний дивізіон світового хокею.

Зараз ви читаєте новину «Збірній Україні аплодували після поразки». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua