середа, 24 лютого 2010 09:40

Збірна Швейцарії обіграла команду Білорусі в серії булітів

Збірна Швейцарії з хокею вийшла в 1/4 фіналу олімпійського турніру. У стиковому матчі за вихід у наступну стадію змагань швейцарські хокеїсти зустрічалися з білоруською командою і обіграли суперників з рахунком 3:2. Переможець зустрічі визначився в серії булітів, повідомляє офіційний сайт Олімпіади.

Рахунок в матчі Швейцарія - Білорусь був відкритий вже через хвилину після початку матчу. Білоруський нападаючий Олексій Калюжний став автором першого голу у ворота швейцарського голкіпера Йонаса Хіллера. До середини першої двадцятихвилинки збірна Швейцарії зрівняла рахунок, а в другому періоді збільшила відрив.

Незабаром білоруси забили суперникам ще один гол. В основний час матчу рахунок більше не мінявся. У додатковий час команди також не змогли визначити переможця, після чого виникла необхідність провести серію булітів.

У 1/4 фіналу збірна Швейцарії зіграє з командою із США, яка вийшла у наступну стадію безпосередньо з першого місця в групі (американці обіграли канадських хокеїстів з рахунком 5:3).