субота, 20 лютого 2010 11:38

Фінляндія і Чехія забили своїм суперникам по п"ять шайб

У п"ятницю в олімпійському чемпіонаті з хокею збірна Чехії виграла у команди Латвії з рахунком 5:2, повідомляється на сайті Олімпіади-2010 в канадському Ванкувері.

Перший період закінчився з розгромним для латвійців рахунком 0:3 після того, як Давид Крейчі, Збінек Міхалек і Яромір Ягр одну за іншою забили три шайби у ворота Едгара Масальського.

У другому періоді Томаш Каберле довів рахунок до 4:0, проте ближче до кінця двадцятихвилинки дві шайби латвійської збірної забили Крістап Сотнієкс і Гірт Анкіпанс. Нарешті, за 17 секунд до закінчення матчу п"яту шайбу у порожні ворота Латвії відправив Патрік Еліаш.

Таким чином, у групі В Чехія займає перше місце з 6 очками, у Росії 4 очки, у Словаччини 2, а у Латвії - жодного. Росіяни зіграють з чехами 21 лютого.

У ніч на 19 лютого відбулися два матчі в групі А. Збірна США перемогла Норвегію (6:1), а канадці обіграли Швейцарію з рахунком 3:2 за булітами.

Здобувши перемогу над Німеччиною, збірна Фінляндії, яка виступає в групі С, набрала шість очок і наздогнала команду Швеції. Шведи раніше в ніч на 20 лютого перемогли Білорусь (4:2).

Олімпійський хокейний турнір

Ванкувер (Канада)

2-й тур

Група А

США - Норвегія - 6:1 (2:0, 1:1, 3:0)

Швейцарія - Канада - 2:3 (0:1, 2:1, 0:0, 0:0, за булітами - 0:1)

Турнірне становище: США - 6, Канада – 5, Швейцарія – 2, Норвегія – 0

Група В

Словаччина - Росія - 2:1 (0:0, 0:1, 1:0, 0:0, за булітами - 1:0)

Чехія - Латвія - 5:2 (3:0, 1:2, 1:0)

Турнірне становище: Чехія - 6, Росія – 4, Словаччина – 2, Латвія – 0

Група С

Білорусь - Швеція - 2:4 (0:2, 1:1, 1:1)

Фінляндія - Німеччина - 5:0 (1:0, 2:0, 2:0)

Турнірне становище: Швеція - 6, Фінляндія – 3, Німеччина – 0, Білорусь - 0

За матеріалами Лента, Sports.ru.

Зараз ви читаєте новину «Фінляндія і Чехія забили своїм суперникам по п"ять шайб». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua