субота, 11 листопада 2017 12:07

Збірна Швеції перемогла Італію в боротьбі за вихід на Кубок світу

Збірна Швеції вдома обіграла збірну Італії завдяки голу Якоба Юханссона

Футболісти збірної Швеції на своєму полі завдали поразку команді Італії в першому стиковому матчі за право виступити на Кубку світу 2018 року.

Зустріч пройшла в п'ятницю в Стокгольмі і завершилася перемогою господарів поля з рахунком 1:0. Єдиний у матчі гол забив на 61-й хвилині Якоб Юханссон.

Обидві команди у відбірковому турнірі КС-2018 зайняли другі місця в своїх групах. Шведи стали другими в групі А, поступившись французам, але обійшовши в таблиці Нідерланди і Болгарію. Італійці не змогли стати першими в групі G, яку виграла Іспанія.

Повторну гру суперники проведуть 13 листопада в Мілані.

Хорватія впевнено обіграла Грецію, і практично гарантувала собі вихід у фінальну стадію КС-2018 (4:1). Хорвати вели 2:0, пропустили у відповідь ще в першому таймі, але потім забили двічі.

Другий гол за хорватів п'ятою забив екс-форвард "Дніпра" Нікола Калінич.

Швейцарія завдяки голу Рікардо Родрігеса у гостях мінімально обіграла Північну Ірландію (1:0).

Хорватія - Греція 4:1 (3:1, 1:0)

Голи: 1:0 - 13, пенальті Модрич, 2:0 - 19 Калінич, 2:1 - 30 Папастатопулос, 3:1 - 33 Перішич, 4:1 - 49 Крамарич.

Північна Ірландія - Швейцарія 0:1 (0:0, 0:1)

Гол: 0:1 - 58, пенальті Родрігес.

Швеція - Італія 1:0 (0:0, 1:0)

Гол: 1:0 - 61 Юханссон.

Данія - Ірландія

11 листопада, 21.45

Сьогодні пройде перший стиковий матч за вихід у фінальну частину КС-2018 між збірними Данії та Ірландії.

Зараз ви читаєте новину «Збірна Швеції перемогла Італію в боротьбі за вихід на Кубок світу». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua