пʼятниця, 10 листопада 2017 23:41

Як збірна України забивала після повернення до Львова
5

Збірна України обіграла Словаччину після повернення на "Арену Львів"

Сьогодні, 10 листопада, збірна України на "Арені Львів" приймала Словаччину в рамках товариського поєдинку і здобула перемогу з рахунком 2:1. Львівський стадіон став місцем проведення гри після тривалої дискваліфікації за поведінку вболівальників.

Словаки зуміли організувати швидкий гол: на 9-й хвилині Штетина скористався помилкою П'ятова і зіграв на добиванні після розіграшу штрафного.

Підопічні Шевченка не розгубилися і почали йти вперед, що призвело до гола ще до перерви. Марлос обікрав захисника і вивів на ударну позицію Ярмоленка, який не залишив шансів воротареві. На початку другого тайму своє слово сказав Коноплянка, який з м'ячем увірвався в штрафний суперника і пробив у нижній кут - голкіпер гостей Дубравка до м'яча дотягнувся, але врятувати гостей не зумів.

Україна - Словаччина - 2:1

Голи: Ярмоленко, 39, Коноплянка, 55 - Штетина, 9

Україна: П'ятов (Коваль, 46), Караваєв (Бутко, 63), Хачеріді (Шабанов, 80), Ордець, Соболь, Малиновський (Шахов, 81), Ротань, Ярмоленко, Марлос (Андрієвський, 78), Коноплянка (Мякушко, 90 ), Коломоєць

Словаччина: Дубравка (Полачек, 46), Дьомбер (Сабо, 46), Шкртел, Штетина (Лоботка, 46), Губочан, Грошовські, Шкрініар, Гамшик (Беро, 64), Дуда, Руснак, Нємєц (Мак, 63)

Попередження: Ротань - Шкртел

Під керівництвом тренерського штабу Андрія Шевченка збірна України посіла 3-е місце у відборі на КС-2018 і не потрапила в стикових матчів.

У своїй групі Україна пропустила вперед команди Ісландії і Хорватії. У 10 матчах синьо-жовті отримали 5 перемог, програвши тричі і зігравши двічі внічию.

Збірна Словаччини також не потрапила до плей-оф, виявившись найгіршою серед команд, які посіли друге місце.

Зараз ви читаєте новину «Як збірна України забивала після повернення до Львова». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua