субота, 26 травня 2012 12:27

Збірна Хорватії перемогла наступного суперника українців
5

Збірна Хорватії на очах власних вболівальників у рамках підготовки до Євро-2012 з рахунком 3:1 здолала Естонію.

Наставник господарів Славен Білич заявив, що на поле стадіону "Алдо Дросини" в невеличкому містечку Пула вийде експериментальний склад, адже перед тим, як оголосити остаточну заявку, він надасть можливість проявити себе декільком гравцям.

"Картатим" знадобилося лише чверть години, щоб відкрити рахунок. Це Чорлука відгукнувся на подачу з правого флангу і з близької відстані відправив м'яч у сітку воріт естонців. Через чотири хвилини господарі подвоїли перевагу. Нападник донецького "Шахтаря" Едуардо відправив у прорив по лівій бровці Івана Перішича, зусилля якого результативним ударом завершив форвард "Дніпра" Нікола Калінич.

Підопічні Білича продовжували атакувати і після перерви, але зуміли забити лише на 81-й хвилині. Цього разу справу зробили футболісти, що вийшли на заміну - київський динамівець Огнен Вукоєвич засмутив голкіпера суперника після передачі Симе Врсалька. Майже одразу естонці забили гол престижу, коли Костянтин Васильєв влучно пробив зі штрафного.

Сьогодні хорвати вирушать в Австрію, де протягом тижня триватиме підготовка до фінального турніру континентальної першості. Команда Білича 2 червня зіграє товариський поєдинок із збірною Норвегії в Осло, а згодом відправиться у Польщу, де 10 червня в Познані проведе стартовий матч групи С проти Ірландії, пише офіційний сайт УЄФА.

Додамо, що 28-го травня збірна України зіграє з Естонією в Австрії. Початок матчу о 21:00.

Хорватія - Естонія 3:1 (2:0, 1:1)

Голи: 1:0 - Чорлука (16), 2:0 - Калінич (20), 3:0 - Вукоєвич (81), 3:1 - Васильєв (83).

Хорватія: Субашич, Стрініч, Шильденфельд (Шимуніч, 46), Віда, Чорлука (Врсалько, 80), Перішич (Кранчар, 46), Ілічевич (Ракітич, 60), Бадель, Дуймович (Вукоєвич, 46), Калінич, Едуардо (Манджукич , 60).

Естонія: Парейко, Шишов, Клаван, Круглов, Дмитрієв, Кіідрон (Степанов, 46), Васильєв, Конса (Камс, 62), Кінк (Вунк, 73), Оямаа (Сааг, 58), Опер (Тамм, 58).

Попередження: Конса (46).

Зараз ви читаєте новину «Збірна Хорватії перемогла наступного суперника українців». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua