четвер, 27 червня 2013 09:21

Збірна Бразилії стала першим фіналістом Кубка конфедерацій

Збірна Бразилії дотиснула Уругвай у півфіналі Кубка конфедерацій. Фото: afp.com

Збірна Бразилії вийшла у фінал футбольного Кубка конфедерацій.

У півфінальному матчі, що пройшов 26 червня, збірна Бразилії - господарка турніру - обіграла команду Уругваю з рахунком 2:1.

На 14-й хвилині уругваєць Дієго Форлан не зміг реалізувати пенальті, і рахунок у матчі на 41-й хвилині відкрив гравець збірної Бразилії Фред.

Уругвайцям вдалося зрівняти рахунок на 48-й хвилині завдяки голу Едінсон Кавані, але на 86-й хвилині гол Пауліньо приніс перемогу бразильцям.

Інший учасник фіналу Кубка конфедерацій визначиться 28 червня о матчі Італія - Іспанія. Фінал турніру пройде 30 червня о Ріо-де-Жанейро.

Зараз ви читаєте новину «Збірна Бразилії стала першим фіналістом Кубка конфедерацій». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua